רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

איפור קבוע לגבות

איפור קבוע לגבות

 
איפור קבוע לגבות – אפשר גם אחרת
הידעת שאיפור קבוע לגבות יש להתאים למבנה הפנים של כל אישה ולגוון עורה? למעשה, באיפור קבוע גבות נחשבות לאחד האזורים הקשים לעבודה כי קיימים 6 צורות פנים בסיסיות. יתרה מזאת, באיפור קבוע גבות מצריכות ידע, נסיון ומקצועיות ולכן יש לבצע זאת אך ורק אצל המומחים. 
כלל האצבע הוא שבאיפור קבוע גבות הן עניין למקצוענים מסיבה אחת – באבחת יד לא מיומנת מספיק אפשר להפוך גם את האישה היפה ביותר למכוערת. אבל מצד שני – המקצוענים בתחום הגבות הם אלו שהופכים כל אישה ליפה הרבה יותר.
 
וזה לא הכל
יותר מאשר בתחומים אחרים של איפור קבוע, באיפור קבוע גבות יש לשמור על המראה הטבעי כי הוא תמיד הכי מחמיא. הסיבה לכך היא שמראה הגבות משפיעה רבות על מראה הפנים, למשל באיפור קבוע גבות יכולות לעגל מראה פנים מאורך, להאריך מראה פנים עגול, לטשטש עפעפיים נפולים ועוד. 
 
למעשה, הכרת צורת הפנים היא הצעד הראשון בכל עיצוב גבות והיא חשובה יותר מכל טרנד,  אבל עיצוב גבות לא נגמר פה כי זהו רק השלב הראשון. לאחר מכן צריך לבחור את צורת הגבה מבין 4 הצורות הבסיסיות שכוללות גבות עגולות, גבות כנף, גבות משולשות או גבות שטוחות. 
 
אז מה עושים?
פשוט מאוד – פונים למומחים בתחום ונהנים מאיפור קבוע גבות בשיטת השערות או בכל שיטה אחרת. אמנם איפור קבוע גבות בשיטת השערות נחשבת לשיטה החדשנית ביותר בתחום זה, אבל גם כאן יש לבצע התאמה אישית. למשל: לבצע קודם כל תיקוני איפור קבוע בנשים שביצעו איפור לא מקצועי מספיק בגבות. 
 
רוצה דוגמה? בבקשה
לנשים שביצעו איפור קבוע עיניים איילינר לעיתים לא מדגיש את צורת העין אלא להיפך. במקרים בהם האיפור הקבוע לא היה מקצועי ומיומן האיילינר השחור הופך עם הזמן לכחול. למעשה, באיפור קבוע עיניים איילינר שחור כלל לא קיים כי אין צבע שחור בפיגמנטים. איילינר שחור הוא תוצאה של ערבוב פיגמנטים לא נכון, טעות בהגדרת גוון העור או עבודה עמוקה מדי. 
 
אז למי פונים?
בכל תחום האיפור הקבוע אנחנו ממליצים לפנות לאדם הכי מקצועי בארץ בתחום זה – יוסף גבות. יוסף גבות היה מהראשונים בארץ שפיתח ויישם את שיטת השערה למלוי ועצוב גבות. ליוסף גבות יותר מ-15 שנות נסיון, ידע ומומחיות ולא סתם הוא נחשב לשם דבר בתחומו ולאושיה אמיתית בתעשיית האיפור הקבוע. 
 
איך פונים?
אם גם את רוצה ליהנות מהידע, הנסיון והמקצועיות של יוסף גבות כל שאת צריכה לעשות הוא לבחור. לרשותך עומדות מספר אופציות וערוצים ליצירת קשר עם יוסף גבות: 
  • להגיע למתחם האסתטיקה שלו בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה, 
  • לצלצל לטלפון 03-5252622
  • לשלוח אימייל לכתובת האלקטרונית Yossefgabot.sh@gmail.com, 
  • ליצור קשר באמצעות פייסבוק או אינסטגרם 
  • להשאיר הודעה באתר. 

 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622