איפור קבוע


חשיבות איפור קבוע בשפתיים
העובדות

לכל היותר השפה התחתונה (Inferius Labium) והשפה העליונה (Superius Labium) הם אזור שרירי בגוף רגישים מאוד. עשירים באספקת דם ובעצבים עם כיסוי עור דק, עדין ורגיש מאוד. במונחים פונקציונאליים הם חשובים מאוד ביומיום לאכילה ושתייה מספקים סיוע חיוני בלפתוח ולסגור את הפה, להכיל אוכל בתוך הפה וסיוע בעת הלעיסה והבליעה. ובנוסף חיוניים מאוד לדיבור.

מדוע שפתיה של אישה חשובים מאוד עבורה?
אלה העובדות המדעיות אבל רובנו יודעים ששפתיים של אישה הם הרבה מעבר למה שצויין לעיל. השפתיים יכולות לעיתים קרובות לעזור להגדיר אישה, מומחים טוענים שצורתם יכולה להצביע על כל דבר החל מתשוקה וסקסיות ועד לאישיות וזה דבר שהן לעיתים יכולות "להפעיל" בהתאם למשיכה המינית. מה אומרים על נשים שיש להן שפתיים מלאות חושניות או דקות ורזות שפתיים אומרות הרבה.
בריאות
כאישה סתכלו על (קישוטי) השפתיים שלכן לרגע, האם יש להם מראה בריא, "סמיק" ורוד או אדום ללא סדקים, שלפוחיות, יובש? אם כן זה מצביע על בריאות טובה ותכונות נוספים (לחיים ורודים, עיניים נוצצות ועור בהיר) היכולים להיות חלון למצבך הפיזי הכללי. שפתיים חיוורות כמו פנים חיוורות יכול להצביע על הרגשה כללית לא טובה או הפרעה של בעיית בריאות מסוימת כגון מצב הלב וכלי הדם. לבנתיים שפתיים נפוחות, שלפוחיות או סדוקות יכול להצביע על חום או התקף אלרגי.

מצב רוח
משורבב או חסוד, השפתיים שלך יכולות לומר הרבה על מצב הרוח שלך. הביטוי "שפתיים הדוקות/חתומות" למשל אינו רק ביטוי, כאשר את שומרת בסוד או מרגישה מתוחה את בתת מודע מהדקת את שפתייך בצורה כזו שהן נראות דקות גם מבלי שתשימי לב מאין קו דק. המראה הזה חוצה את פנייך, מושך את הפינות התחתונות למטה ונותן לפנייך הבעה רצינית. בהתרגשות השפתיים ייפרדו זו מזו מעט בעוד שביטויים אחרים כמו חיוך עדין יכולים לעורר תחושות של שביעות רצון ואהבה

שיפור השפה על ידי איפור קבוע
לאורך דורות נשים מטפחות ומשפרות את השפתיים שלהן באמצעות איפור קבוע על ידי "צביעה" או הוספה של צבע אדום על השפתיים כך שייראו ורודים ובריאים. (הצבע האדום של רוב השפתונים אינו טעות, שפתיים אדומות מלאות הן סימן לבריאות וחיוניות ושפתונים אדומים יכולים לשפר את מה שכבר קיים באופן טבעי או אפילו להחליף את מה שלא קיים.

תהליכי מילוי שפתיים בוטוקס או דרכים אחרות לשפר את מראה השפתיים כך שייראו סקסיות וזה אכן עובדתי כי נמצא שגברים מתמקדים לראשונה בשפתיה של האישה לפני כל תכונה אחרת. כאשר נשים שמות מעט יותר צבע על השפתיים, גברים מתמקדים בהן אפילו לפרקי זמן ארוכים יותר.

נשיקות
לא ניתן אפילו לדבר על שפתיים בלי לדבר על נשיקות, בין אם זו נשיקה חטופה שניתנת באופן ידידותית כמו ברכה למכר או דודה או נשיקה ארוכה ורטובה עם המאהב שלך נשיקות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לתקשר בין בני אדם.
 

איפור קבוע

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644