איפור קבוע Out נטורל מייקאפ In

איפור קבוע מהווה פתרון מוכר להרבה מאד נשים הסובלות מבעיית צפיפות או הלבנה של הגבות. הבעיה עם איפור קבוע היא שכמעט תמיד התוצאה הסופית נראית מלאכותית; הגבות ה"חדשות" אינן נראות טבעיות מספיק ו"מסגירות" את העובדה שהמטופלות עברו טיפול של איפור קבוע. הניסיון העשיר של יוסף מור בעיצוב גבות ואיפור קבוע הוביל אותו למציאת פתרון חדשני לבעיה, הנותן מענה מושלם וטבעי המשתלב לחלוטין במבנה, צבע וסגנון הגבות הקיימות.

שיטת ה-Natural Makeup אותה פיתח יוסף, מהווה לא פחות ממהפכה בהשוואה לאיפור קבוע; Natural Makeup משלימה את הגבות באופן טבעי כך שגם במבט מקרוב אי אפשר לשים לב שעברת טיפול. Natural Makeup דורשת טיפול פעם בשנה בלבד ואינה פוגעת בשום צורה בעור או בגבות.
לכל מי שקצה נפשה מלהתאפר בכל יום מחדש, טרנד חדש שסוחף אחריו מאות אלפי נשים וגברים הוא הפתרון המושלם!
איפור קבוע לא נועד להחליף את האיפור הקונבנציונאלי, אלא להדגיש את תווי הפנים ע"י החדרת פיגמנטים לעור.  מאפר מקצועי ידאג שהאיפור הקבוע ישתלב באופן מושלם וטבעי!

איפור קבוע - טכניקה שבה מחדירים לפנים פיגמנטים של צבע המופקים ממינרלים - נכנס לשוק לפני כ-18 שנה בצעדים מהוססים משהו. רק קוסמטיקאיות ספורות העזו להשתמש בו; אולם מה שהיה בעבר נחלתן של מעטות, הפך כיום לשירות פופולרי המוצע כמעט בכל מכון יופי.

לא רק בהחייאת מראה הפנים עסקינן, אלא אף בטשטוש פגמים קלים. הדגשת גבות נכונה עשויה "להרים" עיניים קטנות ושקועות, איפור שפתיים יכול לעבות שפתיים דקות ולטשטש הבדלי סימטריה; ואם חשבתם שכל זה עניין לנשים בלבד - טעיתם בגדול.

איפור קבוע מחזיק מעמד עד שלוש שנים ונבדל מקעקוע בעומק החדירה לעור. בקעקוע חודרת המחט לשכבת העור העמוקה (הדרמיס) והצבע נותר לכל החיים. התחרטתם? אפשר למחוק את האיפור באמצעות לייזר או בצביעה חוזרת בגוונים טבעיים.

הכנות לפני איפור קבוע
לפני שעוברים איפור קבוע, רצוי לעבור באותו מקום איפור ניסיון בצבעים רגילים מחיקים בכדי לוודא שהמאופר והמאפר מסכימים על העיצוב. למי שאינה רגילה לאיפור מומלץ להסתובב מספר ימים עם המראה החדש, עד שתהיה בטוחה בהחלטה. הסרה של איפור קבוע מסובכת בהרבה מהסרה של איפור רגיל כך שכדאי להרגיש בטוחים לפני תחילת הטיפול.  לפני שמתחילים בהליך של איפור קבוע יש לעדכן את המאפר בכל בעיה רפואית שקיימת ובעיקר אם קיימת רגישות לחומרי הרדמה או חומרים אחרים, בעיות בקרישת הדם, מחלות עור או מחלות כרוניות הנוגעות לאיברים המטופלים. הרפס בשפתיים הוא דוגמה ברורה לבעיה שיש לדווח עליה. במקרים כאלה המטופל יופנה לקבלת חוות דעת של רופא. באיפור קבוע מחדירים את הפיגמנט לעור באמצעות מחט. יש מגוון של מחטים והשימוש בהם משתנה בהתאם לסוג העור של המטופלת ובהתאם למיקום האיפור בפנים. הפיגמנט אותו מחדירים הוא פיגמנט מינרלי ששונה בהרכבו הכימי מהפיגמנט של כתובת הקעקע שנשאר לצמיתות.

באיפור קבוע מחדירים את הפיגמנט לשכבה הראשונה של העור הנקראת אפידרמיס - שכבת עור שמתחדשת ומחליפה תאים ולכן האיפור דוהה עם הזמן עד שנעלם.

בקעקוע מחדירים את הפיגמנט לשכבת העור העמוקה יותר בה אין תחלופת תאים (דרמיס) ולכן הקעקוע נשאר לצמיתות.
 • התהליך מלווה בתחושת עיקצוץ עד כאב המשתנה בהתאם לאזור המטופל.
 • ניתן להשתמש בחומרי אלחוש על מנת להקל על הכאב.
 • אזור השפתיים רגיש יותר משאר המקומות.
 • באזורים מסויימים נדרש לחזור על טיפול נוסף.
החלמה
 • האזור המטופל יהיה אדמומי ונפוח לאחר הטיפול.
 • יש למרוח קרם המיועד להחלמת העור לאחר איפור קבוע.
 • הנפיחות תרד תוך מספר ימים בהתאם לאזור שטופל ולעור המטופל.
 • לאחר כשבוע העור מתחיל להתקלף והאיפור עדיין נראה דהוי.
 • לאחר כשבועיים מסתיים תהליך החידוש של העור וניתן לראות את הגוון הראשוני.
 • לאחר חודש ניתן לראות תוצאה סופית.
   

איפור קבוע Out נטורל מייקאפ In

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644