איפור שפתיים

מגוון הדרכים להדגשת שפתיים


הרבה נשים מעוניינות לשדרג ולטפח את השפתיים שלהן כדי להעניק לעצמן מראה אטרקטיבי ומושך יותר. סוג האיפור הנפוץ ביותר לנשים כיום הוא איפור שפתיים זמני או קבוע, המעניק לנשים מראה מרשים. חלק מהנשים בוחרות להוסיף צבע ולהדגיש את השפתיים באופן יום-יומי באמצעות שימוש באודמים בשלל גוונים שונים. בכדי לשמר על הצבע לאורך כל היום יש לתקן ולמרוח אודם כל כמה שעות ובמיוחד לאחר אכילה או שתייה. נשים המעוניינות בשפתיים יפות ומודגשות באופן קבוע יוכלו לבחור לבצע הדגשה ואיפור שפתיים קבוע.

על תהליך איפור קבוע להדגשת שפתיים ואופן הביצוע


האיפור הקבוע מתבצע באמצעות מכשיר חשמלי שנראה כמו עט בעל מחט דקיקה בסופו המוחדרת אל מתחת לעור להוספת הפיגמנט הרצוי בצורת פיקסלים. כל טכניקת עבודה שונה תעניק מראה שונה לשפתיים. בשלב הראשון של התהליך מורחים על השפתיים חומר מאלחש והמעצבת משרטטת גבולות לשפתיים בהתאם לגבולות הטבעיים. לאחר מכן, המעצבת בוחרת את הפיגמנט המתאים ומבצעת את עבודת המילוי בטכניקה שתעניק למטופלת את סגנון השפתיים הרצוי לה. צוות המעצבות שלנו בעלות ניסיון רב ויודעות להתאים כל פיגמנט גם לצבע עור המטופלת.

איך אנו מבצעים איפור שפתיים רגיל

המעצבות שלנו מתמחות בהתאמת הטכניקה לסוג השפתיים ומנוסות בביצוע איפור לכל סוגי השפתיים. כדי לעשות את זה נכון המעצבות שלנו עוקבות אחר כמה צעדים פשוטים בתהליך קל ומהיר. ראשית נמרח פריימר שיעניק מראה חלק או פילינג במקרה של שפתיים סדוקות ולאחר מכן, אנו נעצב את גבולות השפתיים ע"י הוספת מייקאפ גם על השפתיים ואז בעזרת תוחם נגדיל או נקטין מעט את השפתיים. לבסוף, נתחום את השפתיים בעזרת עיפרון ונמלא את השטח כלפי פנימה כך שהשפתון יחזיק יותר זמן.

איפור מקצועי ימשוך את כל העיניים אליכם


איפור שפתיים הוא אומנות לכל דבר לכן כדי ליצור לכם שפתיים שייראו גם כמו יצירת אומנות כדאי שתבצעו את האיפור אצל האשפים המובילים בתחום. אנו נעניק טיפול אישי ומקצועי תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר שיבטיחו לכם מראה זוהר כמו שתמיד חלמתם. כי היום אין צורך לשבור קופת חיסכון כדי להיראות כמו כוכב קולנוע.  אז לתיאום תור השאירו פרטים לחזרה
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644