אקדמיה לאיפור קבוע

אקדמיה לאיפור קבוע


הידעת שיש אקדמיה לאיפור קבוע?
כולם יודעים שיש אקדמיה למדעים אבל האם ידעת שיש גם אקדמיה לאיפור קבוע? באקדמיה לאיפור קבוע ניתן ללמוד את התחום באופן רציני ומקצועי, ממש כמו בכל אקדמיה בתחומים אחרים. העובדה שקיימת אקדמיה לאיפור קבוע מעידה אולי יותר מכל על המקצועיות הרבה שנצברה בתחום, כך שזהו לא תחום איזוטרי אלא מקצוע בפני עצמו לכל דבר ועניין. אם גם את רוצה ללמוד באקדמיה לאיפור קבוע את מוזמנת להמשיך לקרוא. ומי יודע – אולי זו תחילתה של קריירה מפוארת?

האקדמיה שעושה את ההבדל
אקדמיה לעיצוב גבות ולאיפור קבוע היא יותר מבית ספר לעיצוב גבות. באקדמיה לעיצוב גבות לומדים פרקטיקה ותיאוריה והלימודים כוללים חלקים עיוניים ומעשיים כאחד. אנחנו לא מכירים בית ספר לעיצוב גבות יותר טוב מבית הספר של יוסף גבות. בית הספר של יוסף גבות עושה בית ספר לבתי ספר אחרים הודות לשני דברים : מגוון הנושאים שנלמדים בו ושימת הדגש על אימון מעשי. ועוד לא דיברנו על האופציה של חונכות אישית לזמן בלתי מוגבל ועל הציוד, חוברת העבודה המפורטת וערכת עיצוב גבות שכל לומדת מקבלת חינם.

זה לא הכל
למעשה, באקדמיה של יוסף גבות מוצעים שני קורסים: קורס עיצוב גבות וקורס איפור גבות בשיטת השערה. קורס עיצוב גבות נחשב לקורס הבסיסי וקורס איפור גבות בשיטת השערה למתקדם יותר. למעשה, הקורס השני משלב בתוכו את הקורס הראשון כך שניתן להירשם אליו ללא נסיון קודם. שני הקורסים מעניקים ללומדות ידע, נסיון בתחום ולא פחות חשוב מכך בטחון שיאפשר לה עבודה כבר מיום סיום הקורס. באקדמיה מאמינים ש"קשה באימונים וקל בקרב" והם עושים הכל כדי ללמד עיצוב גבות מושלם.

ללמוד מהטוב ביותר
אם את עדיין מתלבטת למרות הכל בטח תשמחי לדעת שאת בידיים טובות. בית הספר לעיצוב גבות של יוסף גבות מבוסס על הידע, המוניטין והנסיון רב השנים בתחום עיצוב הגבות. למעשה, יוסף גבות היה ממעצבי הגבות הראשונים בארץ שפיתחו ויישמו את הטכניקה החדשה שהפכה לחובה – עיצוב גבות בשיטת השערה. יוסף גבות עושה שימוש בטכנולוגיה הכי חדשה, בחומרים הכי איכותיים כך שהוא הכי מיומן ומקצועי ואת לומדת פשוט מהכי טוב בארץ. לא סתם יוסף גבות נחשב לאושיה בתחומו בארץ ולשם דבר בתחום הגבות.

איך נרשמים?
אם את מעוניינת להירשם לאקדמיה של יוסף גבות ולאחד משני הקורסים אין קל מזה. כל שאת צריכה לעשות הוא ליצור קשר עם האקדמיה בטלפון 03-5252622, בדואר האלקטרוני Yossefgabot.sh@gmail.com, בפייסבוק, באינסטגרם או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של האקדמיה. לרשותך מגוון מסלולי תשלום כולל מזומן, 10 תשלומים באשראי ללא ריבית ואפשרות לשלם ב-10 צ'קים. אנחנו בטוחים שאחד ממסלולי התשלום האלו יתאים לך ושגם הלימודים יהיו מוצלחים. אז למה בדיוק את מחכה?
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644