בוטוקס במצח

הדרך המהירה ביותר לטפל בקמטים באיזור המצח מתחילה עם בוטוקס!


בוטוקס במצח מאפשר לך לטפל בקמטים במהירות וביעילות בטיפול עדין ומדוייק. חומר הבוטוקס מונע מהשריר לעבוד ובכך מספק עור חלק ומראה מרהיב וזוהר בכל גיל. אם את רואה שהמצח שלך מלא בקמטים ואת מחפשת את הטיפול הטוב ביותר להסרת קמטים באיזור, אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות נספק לך אותו באמצעות הזרקות מדוייקות ומדודות של חומר בוטוקס העומד בכל התקנות המחמירות ביותר של משרד הבריאות.

האם חומר הבוטוקס יכול לעקב הופעת קמטים חדשים?

אחד היתרונות של חומר הבוטוקס, מלבד הצערת עור הפנים בצורה מהירה, הוא היכולת של החומר למנוע הופעה של קמטים חדשים. מכיוון שחומר הבוטוקס מונע מהשריר באיזור המצח לעבוד, הוא מאפשר תוצאה טובה יותר גם בטווח הארוך. הזרקת בוטוקס במצח, המתבצעת בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות, היא המקצועית ביותר והיא לוקחת בשיקול את מצב העור, המצב הבריאותי של המטופל וגיל המטופל. אנחנו ממליצים לך להגיע אלינו לטיפול בהזרקת בוטוקס במצח ולהינות מעור חלק, יפה וזוהר בכל גיל.

מה העלות של טיפול בהזרקות של בוטוקס למצח?

את העלות לטיפול באמצעות הבוטוקס תלוי במצב העור שלך ובכמות החומר הנדרשת בטיפול. אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות מציעים לך להגיע אלינו לבדיקת אבחון לטיפול בקמטים במצח. בבדיקת האבחון נוכל לתת לך הצעת מחיר המותאמת במיוחד לצרכים שלך. באמצעות טיפול בקמטים במצח עם חומר הבוטוקס את חוסכת בצורה משמעותית בשימוש בקרמים יקרים ובטיפולים אחרים המספקים מענה לטווח קצר יותר.

קביעת תור לקליניקה לבדיקת אבחון ראשונית לעור הפנים

רוצה לדעת האם עור הפנים שלך מתאים להזרקת בוטוקס? מעוניינת להגיע אלינו לבדיקת אבחון לקמטים במצח? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבוע יום ושעה לביקור אצלנו במרכז הטיפולי שלנו הממוקם בעיר פתח תקווה. הצוות שלנו הוא מומחה לטיפול בכל סוגי הקמטים במצח והוא יתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר להצערת עור הפנים.

קליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות מציעה - בוטוקס במצח

לטיפולים מקצועיים ומתקדמים עם בוטוקס במצח, צרי איתנו קשר דרך כתובת המייל באתר או באמצעות מספר הטלפון המופיע בראש הדף. אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות נשמח לטפל בעור הפנים שלך בעדינות ובמסירות.
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644