רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

האקדמיה "יוסף גבות"


חוד החנית היה ונשאר תחום הדגשת תווי הפנים ועיצוב הגבות. קו זה ממשיך לשמש באקדמיה כאשר הבסיס לתהליך הלימוד הינו קורס עיצוב הגבות המפורסם והמקיף ביותר בארץ.

קורס זה משמש בסיס לכל התורה של הדגשת תווי פנים ומאפשר למסיימות כבר לעבוד בתחום פופולארי וריווחי גם בתור השלמת הכנסה.
 
 
התחומים הנלמדים:
 

תהליך הלימודים מומלץ:

שילוב מסלול לימודים מלא שמתחיל בבסיס הלימוד ממשיך דרך תורת האיפור הקבוע ומסתיים בהשתלמות היוקרתית והייחודית לבית יוסף גבות:
"הדגשת תווי פנים"

 
2 מפגשים בני 3 שעות כל מפגש
קהל יעד: 18+

קורס עיצוב הגבות היחידי בו כל נושאי הלימוד- הפרקטיקה והתיאוריה מוקדשים כל כולם ללימוד עיצוב גבות.

השיעורים יורכבו מחלקים עיוניים ומחלקים מעשיים שבהם יתורגלו בעיות נפוצות ותתורגל טכניקה נכונה לעיצוב וסידור גבות.

מכיוון שאנו מאמינים כי אימון מביא לשלמות, מבנה התכנית הלימודית הוא כזה שעיקרו מעשי, בכדי שכבר לאחר סיום הקורס עיצוב תוכלי לקבל מטופלים בביטחה ולהעניק להם את הגבה הטבעית ביותר שתאפיין רק אותה.

לקורס עיצוב גבות זה חשיבות גבוהה כבסיס לשלבים מתקדמים של טכניקות הדגשת תווי פנים. הקורס ייתן לכם את הבסיס הנכון והמקצועי להעניק ללקוחותיכן את הטיפול הנכון ביותר.

 
8 מפגשים בני 3 שעות כל מפגש
קהל יעד: 18+

במשך שני העשורים האחרונים היינו עדים לגלגולים רבים בתחום האיפור הקבוע, טכניקות שונות ושיטות שמתיימרות להיות החדשות ביותר, ולהביא את הבשורה. האקדמיה של יוסף גבות מזמינה אותך לקורס מקיף ומקצועי -כזה שייתן לך את כל הידע, הניסיון והביטחון הדרושים כדי להכין אותך לעבודה נכונה ולמפגש מוצלח עם לקוחות כבר לאחר סיום הקורס.

"קשה באימונים קל בקרב"- מכיוון שאימון מביא לשלמות, כבר מהשיעור השני נתחיל לתרגל עבודה מעשית ופרקטיקה נכונה על משטחי עבודה מלטקס איכותי המדמה עור אדם  ולאחר מכן על מודליסטיות.

ניסיונו העשיר של יוסף כמורה ומרצה בתחום הוביל אותו להבנה כי תלמיד מצטיין חייב להיות גם בעל ביטחון עצמי. לכן באקדמיה של יוסף הצבנו את נושא פיתוח הביטחון כחלק בלתי נפרד ממסלול הלימודים.

במסגרת מסלול החונכות האישית תוכלי לקבל ליווי אישי צמוד במתחם של יוסף, כזה המותאם לצרכים לקצב האישי שלך.

מחנה האימונים הוא לזמן בלתי מוגבל ומאפשר לך עבודה מעשית על מספר מודליסטיות בלתי מוגבל בליווי צמוד של מדריכה - עד להשגת שלמות הן מקצועית והן מבחינת ביטחון עצמי.
 
קהל יעד:
מאפרים/ות מקצועיים
בתחום האיפור הקבוע

כל מאפרת באיפור קבוע המחשיבה עצמה חדשנית ומקצועית חייבת להיצמד לקצב ההתפתחות האדיר בתחום ולהתעדכן בחומרים, בטכניקות ובשיטות הכי מתקדמות.

ההשתלמויות ביוסף גבות אקדמי מתמקדות ב"צעקות האחרונות" מעולם האיפור הקבוע והן מבטיחות לבוגריה את השליטה, הדיוק והמקצועיות במגוון הרחב של הטיפולים בתחום האיפור הקבוע.

השתלמות מחיקות// השתלמות שפתיים// השתלמות קו ריסים אייליינר
 
 
שיטת השערה, מחיקות,
עיניים, שפתיים

072-33-80-644


להרשמה לקורסים הנ"ל נא לחצו כאן >>
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644