רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

הסרת שיער בפנים לאישה

הסרת שיער בפנים לאישה


בואי נדבר על סוגיה רגישה – הסרת שיער בפנים לאישה
כולם יודעים שהפנים הם האיבר הכי בולט בגופנו ולכן חשוב לשמור על האסתטיות שלהם. אבל לא כולם מדברים על הסוגיה הרגישה של הסרת שיער בפנים לאישה וחבל. למעשה, דווקא הבושה שבהסרת שיער בפנים לאישה היא זו שלעיתים מונעת מנשים להיראות יפות יותר. למזלך, אצל יוסף גבות ניתן להינות מהסרת שיער בפנים לאישה במגוון שיטות ובמחירים שפויים. אנחנו ממליצים לך להמשיך לקרוא ולגלות שהסרת שיער בפנים לאישה יכולה להיות לגמרי אחרת. בואי לגלות איך את יכולה להיות הרבה יותר יפה בקלות מפתיעה.

מה מתאים לי?
אם גם את מעוניינת להסיר שיער עודף מהפנים כדאי לפנות למומחים בתחום. רק הם יוכלו להתאים לך את השיטה המתאימה מתוך מגוון השיטות לפי סוג עורך, גוון עורך, צבע השיער העודף ועוד. כיום קיימות מגוון שיטות להסרת שיער פנים (למשל ליזר shr ) כך שקל להתבלבל ולטעות. לכן אנחנו ממליצים לא להתפתות ולא לבצע הסרת שיער במקום שמתמחה בשיטה אחת, טובה ככל שתהיה כי כמו כל דבר בחיים גם כאן חשובה ההתאמה האישית. ואגב, טעויות בתחום הזה הן בולטות במיוחד כך שממש לא מומלץ לקחת סיכון כלשהו. 

ומה עם המחיר?
אולי תתפלאי לדעת ואולי תשמחי אבל להסרת שיער במסגרת השיטות השונות מחירים שונים. וזה לא הכל כי המחיר משתנה בהתאם לידע ולמומחיות של בעל המקצוע, למשל המחירים של הסרת שיער במסגרת ליזר shr (שנקראת גם הסרת שיער בשיטת  shr ) משתנים ממקום למקום. למעשה, להסרת שיער בשיטת  shr מחירים שונים וזה רק מוסיף עוד יותר לבלבול. למזלך אנחנו מצאנו את הפתרון המושלם ואת מוזמנת להמשיך לקרוא ולגלות אותו. 

אז מה עושים?
אנחנו ממליצים לפנות אך ורק למומחים למשל ליוסף גבות שמתמחה בהסרת שיער בשיטת  shr. אצל יוסף גבות הסרת שיער בשיטת  shr מחירים נוחים ושפויים למרות שהוא מקצועי, מיומן ובעל נסיון רב בתחום. ולא, המחיר הנמוך והשפוי אינו מבטא חוסר מקצועיות אלא תפיסת עולם ייחודית שבבסיסה רעיון אחד – "בשביל איכות לא צריך לשלם ביוקר". אנחנו הופתענו לגמרי מהגישה, כי  יוסף גבות נחשב לשם דבר בתחום עיצוב הגבות בארץ ויכול לדרוש מחיר גבוה. 

רוצה גם?
אם גם את רוצה להינות מהמקצועיות של יוסף גבות וממחירים ששוים לכל נפש וכיס, בטח תשמחי לדעת שאין קל מזה וכל מה שאת צריכה לעשות הוא לבחור. לבחירתך מספר ערוצי תקשורת להזמנת תור אצל יוסף גבות: את יכולה להגיע למתחם היופי שלו בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה, את יכולה להתקשר לטלפון 03-5252622, את יכולה לשלוח דוא"ל לכתובת Yossefgabot.sh@gmail.com, את יכולה ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או האינסטגרם ואת יכולה גם להשאיר הודעה באתר. שיהיה בהצלחה
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622