הסרת שיער בפנים לנשים

שיער פנים אצל נשים יכול להיות מביך, לעיתים קרובות זה מופיע לראשונה בגיל ההתבגרות ולאחר מכן הופך כהה וגס יותר לאחר גיל 35 כאשר הסרת שיער פנים הופכת לנושא חשוב! רוב שיער הפנים מופיע אצל נשים מעל השפה ועל הסנטר אך ישנם אזורים נוספים כמו על הלסת, לחיים וצוואר. למרבה המזל ישנם מספר דרכים שונות להסרת שיער בפנים אצל נשים.

בראש ובראשונה אישה צריכה לבדוק ולקבוע מה הגורם לפניה להיות שעירות לפני שהיא מחליטה על שיטת הסרת שיער בפנים. נשים בהריון או מניקות לעיתים קרובות שמות לב לגידול שיער פנים ולכן עליהן להיוועץ עם רופא לפני שהן מחליטות על כל שיטה להסרת שיער פנים שמשתמשים באנרגיה, כימיקלים או סמים. 

נשים שיש להן רמות גבוהות של אנדרוגנים (הורמון סטרואידים כגון טסטוסטרון ששולט בפיתוח וייצור של מאפיינים גבריים) היוצר שיער פנים עשויות לקבל תרופות מרשם דרך הפה מרופא מומחה. שיטת ה GMax היא כנראה השיטה הטובה ביותר להסרת שיער בפנים לנשים, אך בזמן שזה סביר להשתמש בפינצטה לגבות (אך ממש לא מומלץ) זה אינו מתאים להסרת שיער בפנים לנשים. זה כואב נדרש זמן לעשות על בסיס יומי ולאורך זמן ועשוי לגרום לנזק לעור.

חלק מהנשים מאמינות כי הן יוכלו להסתיר את שיער הפנים שלהן על ידי הלבנתם אך לאחר מכן תחת איפור ובאור בהיר הפנים שלהן נראים "פרוותי". משחות מקומיות להסרת שיער פנים לנשים זמינות רק על ידי מרשם ומעכבות את צמיחת השיער ללפחות 50% מהנשים שמנסות ומשתמשות בתכשיר.
גילוח עם סכין גילוח רטוב אינו מומלץ כשיטת הסרת שיער פנים נשית מכיוון ששערות צומחות חזרה מהר מאוד והזיפים שמופיעים עבים וכהים יותר. אפשר להסיר שיער פנים נשי לא רצוי עם קרם להסרת שיער הידוע כמקריח אך אל תתפלאו כשתקבלו פצעונים כתגובה לכימיקלים. שעוות פנים היא שיטה נקייה, מהירה וקלה יחסית להסרת שיער בפנים נשית עד 6 שבועות אבל, נסיונות מרובים גורמים לנפיחויות ואדמומיות בתגובה לשערות שנמשכו פשוטו כמשמעו.

ישנם 2 שיטות יעילות להסרת שיער פנים: 1. אפילציה שהיא למעשה החדרת מחט דקיקה מאין אלקטרוליזה לזקיק השערה אשר שורפת את שורש השיערה ולמעשה "מדכא" את השורש והעור מלהמשיך ולהצמיח שיערות. שיטה זו מייושמת פר זקיק. 2. באמצעות טכניקה חדשנית הנקראת GMax שהיא הסרת שיער בפנים באמצעות מכשיר לייזר חדשני ויעיל אשר יכול לספק תוצאות תוך מספר טיפולים בודדים לרוב בין 6-8 טיפולים.

הסרת שיער בפנים לנשים

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644