הסרת שיער לצמיתות 


הסרת שיער הוא תהליך שבו מסירים או מדללים את השיער באזורים שונים בגוף. קיימות היום שיטות רבות להסרת שיער שלרוב מתחלקות להסרת שיער זמנית (לטווח קצר) או הסרת שיער לצמיתות. שיטות המאפשרות הסרת שיער לטווח הקצר כוללות גילוח, שעווה ומשחות קוסמטיות. לטווח הארוך קיימות שיטות כמו אפילציה ולייזר, שנחשבת לשיטה הנפוצה ביותר. הסרת שיער לצמיתות הפכה עם השנים לאחת השיטות הפופולריות להסרת שיער, כיוון שהיא מציעה מקסימום תוצאות לטווח ארוך מאוד והיא לפיכך יעילה במיוחד.  

מהם היתרונות של הסרת שיער לצמיתות? 

היתרון המשמעותי ביותר של הסרת שיער בלייזר הוא שלרוב היא תוביל לתוצאות יעילות לאורך זמן. לאחר טיפול הסרת שיער, תוכלו ליהנות מהפחתה משמעותית ודילול השיער באזורים שטופלו. לא תצטרכו יותר לדאוג לגבי הסרת שיער באזורים שונים בגוף, שבהחלט יכול להיות נטל כבד. לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר, תוכלו להסיר דאגה זו מראשכם ולא לחשוב יותר על הפעם הבאה שתצטרכו לגלח או למרוט בשעווה. עם זאת, חשוב להדגיש כי יעילות הטיפול ומידת הצלחתו תלויה בגורמים שונים, כמו גיל המטופל, גנטיקה, גוון העור, גוון השיער ועוד.  

איך מתבצעת הסרת שיער לצמיתות? 

ישנן טכניקות שונות להסרת שיער לצמיתות. הנפוצה היא הסרת שיער בלייזר המבוססת טכנולוגיה שפועלת על קרן לייזר, המכוונת לזקיק השערה, חודרת אל תוך העור ומאחר שהלייזר מכוון לאורך גל המותאם לצבע הפיגמנט בשורש השערה, קרן הלייזר למעשה נקלטת בפיגמנט וגורמת להרס השערה והזקיק - מבלי לגרום נזק לעור שמסביב. משך הטיפול ישתנה בהתאם לשטח ולמאפייני המטופל, כמו גוון עור וצבע שיער. לאזורים גדולים יותר בגוף, לרוב נדרשת סדרת טיפולים המתפרשת על פני כמה שבועות או חודשים. 

למי זה יכול להתאים? 

טיפול זה יכול להתאים לכל מי שמעוניין להסיר שיער לטווח ארוך באזורים הבאים: בית שחי, רגליים, ידיים, קו הביקיני, גב, חזה ועוד. טיפולי לייזר נחשבים יעילים יותר עבור בעלי שיער כהה ועור בהיר ועשויים להיות אפקטיביים פחות עבור בעלי עור כהה במיוחד. מתלבטים לגבי הסרת שיער לצמיתות? אצל יוסף גבות תמצאו מגוון רחב של טיפולים אסתטיים איכותיים מאנשי מקצוע מוסמכים. צרו עמנו קשר ונשמח לתאם לכם תור.
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644