הסרת שיער פנים

הסרת שיער פנים


הסרת שיער פנים – לא מה שחשבת
אם גם את חשבת שהסרת שיער פנים מתמצה בשעווה או בפינצטה את טועה ובגדול. למעשה, הסרת שיער פנים היא עניין דרמטי כי הפנים הם האיבר החשוב ביותר בגופנו, לפחות בכל הקשור להופעה חיצונית ראשונית. כיום הסרת שיער פנים היא מקצוע קוסמטי לכל דבר ועניין כך שיש לבצעו במקצועיות
אנחנו ממליצים לך להמשיך לקרוא כדי להבין את החשיבות של הסרת שיער פנים במקצועיות. וכן, כמו בכל מקצוע זה הרבה יותר מסובך ממה שזה נשמע והרבה יותר מורכב. אז ברוכה הבאה לעולם המקצועי של הסרת שיער.

לא מדע בדיוני
האם ידעת שרק הסרת שיער מהפנים באופן מקצועי מאפשרת הסרת שיער לצמיתות? אולי זה נשמע לך כמו מדע בדיוני אבל כיום זה אפשרי לחלוטין, למשל באמצעות לייזר בפנים. למעשה, לייזר בפנים הוא רק אמצעי אחד מיני רבים להסרת שיער לצמיתות מהפנים והבחירה קשה. 

מזל שקיימים אנשי מקצוע שיודעים להתאים לכל אישה את האמצעי להורדת השיער העודף, למשל בהתאמה לגוון עורה, לסוג עורה ולצבע השערות העודפות בפנים. ואגב, אם עד היום לא נהנית מהתאמה אישית סימן שטופלת ע"י אנשים שאינם מקצועיים. אאוץ'.

ומה המחיר?
מכיוון שתחום הסרת שיער הפנים לצמיתות הוא תחום רחב גם טווח המחירים רחב בהתאמה. למשל, להסרת שיערshr  מחירים שונים בהתאם לידע, למיומנות ולמקצועיות של המטפל או המטפלת. 
עם זאת, אצל יוסף גבות גם להסרת שיער shr  מחירים שווים לכל נפש וכיס מסיבה אחת – הוא מאמין שאיכות לא צריכה לעלות ביוקר, שהיופי הטבעי הוא הכי מחמיא ובכלל שלכל אישה מגיע להיות הרבה יותר יפה. האמת? השתכנענו ועכשיו כדאי להכיר את האיש המופלא הזה לעומק

בואי להכיר את הטוב מכולם
זה המקום והזמן להכיר את יוסף גבות ולא רק לדבר עליו. יוסף גבות הוא אחד מאושיות היופי והאסתטיקה בארץ בעיקר בתחום האיפור הקבוע. הוא אחד מהראשונים בארץ שפיתחו ויישמו את שיטת השערה לעיצוב גבות בשנים האחרונות, כך שאת בידיים הכי טובות ומקצועיות שיש.

ליוסף גבות מתחם אסתטיקה מתקדם ויוקרתי שמרכז את כל מה שאישה צריכה במקום אחד – החל מהדגשת תוי פנים באמצעות איפור קבוע, דרך פדיקור וכלה בעיצוב גבות בשיטת השערה החדשנית.

אז איך נהנים מכל הטוב הזה?
בשביל להינות מכל זה את לא צריכה לעשות הרבה ואפילו יכולה להמשיך לשבת בנוחות. למעשה, כל מה שאת צריכה לעשות הוא לבחור איך ליצור קשר עם יוסף גבות. ואולי תתפלאי אבל זה הרבה יותר קל ממה שאת חושבת.

לרשותך מספר ערוצי תקשורת: טלפון שמספרו 03-5252622, מייל שכתובתו Yossefgabot.sh@gmail.com, רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ואתר אינטרנט שבו ניתן להשאיר הודעה. את מוזמנת גם להגיע פיזית לז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה ולהתרשם ממתחם יופי ברמה עולמית.  
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644