הסרת שיער פנים


שיער פנים – התמודדות של כל אחת ואחד
האסתטיקה, ובמיוחד האסתטיקה של הפנים, היא נושא המעסיק את כולנו. אין אחת שלא רוצה להראות יפה,חלקה וזוהרת, אך הסטנדרטים של מודל היופי המושלם נוקשים וטובעניים. הפנים שלנו הם אחד הדברים העיקריים המשפיעים על האופן בו אנו נתפסים על ידי אנשים ולכן תחומי טיפוח לא מעטים מתרכזים באסתטיקה של הפנים.

אחד הדברים שהכי חשוב לטפל בהם הוא שיער הפנים הלא רצוי (פאות לחיים,שפם,זקן,שיער מצח) ולכן אנחנו הנשים במרדף תמידי אחר הפתרון המושלם להסרת השיער המיותר. ישנן כמה דרכים בהן ניתן לפתור את הבעיה.
הדרכים העיקריות להסרת שיער פנים:
  • חוט –חוט הוא אולי הדרך הפשוטה והקלה ביותר להסיר שיער פנים באופן זמני. הסרת שיער בחוט מתבצעת על ידי קשירת חוט בקשר מיוחד סביב שתי אצבעות. באמצעות תנועה מיוחדת של האצבעות גורמים לשני חלקי החוט להסתובב אחד סביב השני ובכך להסיר את השערות. היתרון בשיטה הזו הוא למעשה הפשטות והזמינות שלה. כל מה שצריך הוא חוט יחסית פשוט. על כן מדובר גם בשיטה זולה יחסית. החסרונות בהסרת שיער פנים עם חוט הם בעיקר הכאב והזמן הממושך. בחוט מרגישים את התלישות של השערות השונות והדבר לוקח זמן ארוך ביחס לשעווה.
  • שעווה–שעווה היא דרך נוספת להסרת שיער פנים וגוף זמנית באמצעות תלישת שערות. בשעווה מורחים חומר מיוחד העשוי שעווה נוזלית על השערות שמעוניינים לתלוש. לאחר מכן מניחים על השעווה רצועות בד ונותנים לשעווה מספר שניות להתקשות. לבסוף תולשים בתנועה מהירה את רצועת הבד מעל העור, ובכך השערות נתלשות. מדובר בשיטה שהיא זולה גם כן, אך לעומת זאת פחות נוחה ומדויקת ומכאיבה.
  • לייזר –לייזר, בניגוד לשתי השיטות הקודמות, היא שיטה קבועה להסרת שיער פנים. שימוש בלייזר נעשה בעיקר במקומות בהם לא מעוניינים לעצב את שיער הפנים, אלא להסיר אותו לחולטין. באמצעות קרני לייזר פוגמים בשורש השערה, ובכך לא מאפשרים לו לצמוח בשנית.
  • אפילציה –זוהי שיטה נוספת להסרת שיער פנים קבועה. באפילציה פוגעים בשורש השערה באמצעות הלחמת נימי דם. החסימה הזו לא מאפשרת הגעת חמצן אל שורש השערה, ולכן השערה לא יכולה לצמוח.

הסרת שיער פנים – רק אצל מקצוענים!
"יוסף גבות" היא רשת מכוני אסתטיקה ויופי, המפעילה מכוני יופי ואקדמיית יופי. ב"יוסף גבות" תקבלי טיפולי הסרת שיער פנים וגוף על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות ומנוסות. הטיפולים הניתנים ברשת המכונים של יוסף גבות הם מתקדמים ביותר, ונעשה שימוש בציוד וחומרים האיכותיים ביותר.

הסרת שיער פנים

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644