רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

הצללה בגבות

הצללה בגבות


מה שלא עושה הטבע...
הידעת שלעיתים די בהצללה בגבות כדי ליצור מראה חדש שגורר הרבה מחמאות? אמנם התוצאה מרהיבה אבל הצללה בגבות היא עניין למומחים כי הטכניקה היא רק ההתחלה. למעשה, גם הצללה בגבות כמו כל עיצוב גבות יש להתאים למבנה הפנים של כל אישה, לבצע באמצעות חומרים מתקדמים ובאופן המקצועי ביותר. המשיכי לקרוא כדי לגלות כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול על הצללה בגבות.

הצללה קטנה שעושה הבדל גדול
הצללה בגבות היא אולי פעולה קטנה אבל המשמעות שלה גדולה מסיבה אחת - כל שנוי בפנים בכלל ובגבות בפרט נראה מיד לעין. לכן הצללה יש לעשות אך ורק אצל אנשי מקצוע שמתמחים במילוי גבות קבוע. ולמה? כי רק למי שמתמחה במילוי גבות קבוע יש את הנסיון והידע המקצועי לבצע הצללה, כלומר רק הוא יודע באיזה גוונים להשתמש כדי להסתיר צלקות מחד ולהדגיש יופי מאידך. 

ומה עושים עם גבות עבות?
אם התברכת בגבות עבות את יכולה להסיר דאגה מלבך כי כיום הן שיא האופנה. עם זאת, גם בתחום עיצוב גבות עבות נדרש ידע ונסיון ובעיקר התאמה למבנה הפנים. וכן, גם עיצוב גבות עבות צריך להיראות טבעי למרות שזהו טרנד כמו רבים אחרים. למזלך ניתן לעשות זאת באמצעות איפור קבוע שיטת השערה – השיטה שכבשה את עולם הגבות בסערה. המשיכי לקרוא וגלי את השיטה שתעניק לך הרבה מחמאות.

מה זה איפור קבוע שיטת השערה?
זוהי שיטה לעיצוב גבות שעושה שימוש בחומרים מתקדמים על בסיס מים במטרה אחת - לשמור על המראה הטבעי של הגבות ועל הסימטריה שלהן ולהפוך כל אישה ליפה יותר. בשיטה זו לא עושים שימוש בפיגמנטים שמכילים שמן, פלסטיק או עופרת שגורמים לתופעות לוואי ובכך מקבלים מראה בריא יותר וטבעי הרבה יותר. ולא, אף טרנד חולף או אופנה לא יכולים להתחרות עם היופי של המראה הטבעי.

איפה עושים את זה בהצלחה?
המקום הטוב ביותר בארץ לעיצוב גבות הוא יוסף גבות בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה. ליוסף גבות יותר מ-15 שנות נסיון בתחום והוא נחשב לשם דבר בתחום הגבות בארץ. יוסף גבות עושה שימוש בטכניקה מתקדמת ובחומרים איכותיים כדי לקבל את התוצאה המושלמת. והכי חשוב – יוסף גבות מבצע עיצוב גבות בהתאמה אישית לכל אישה ומעניק לה יחס חם. המחמאות מובטחות אז למה את מחכה?

אם גם את רוצה להינות מהידע, הנסיון והאיכות של יוסף גבות כל שאת צריכה לעשות הוא ליצור איתו קשר. לרשותך מספר ערוצים ליצירת קשר ביניהם טלפון שמספרו 03-5252622 ודואר אלקטרוני שכתובתו  Yossefgabot.sh@gmail.com. את יכולה גם להשאיר הודעה באתר האינטרנט של יוסף גבות או ליצור קשר באמצעים חדישים כמו פייסבוק ואינסטגרם. דבר אחד בטוח – בכל ערוץ תקשורת שתבחרי את בוחרת נכון.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622