השתלמות איפור קבוע

השתלמות איפור קבוע


עובדת בתחום האיפור הקבוע ומעוניינת בהשתלמות?
אם את עובדת בתחום האיפור הקבוע ומעוניינת בהשתלמות מקצועית בטח תשמחי לדעת שזה אפשרי. כיום באקדמיה של יוסף גבות ניתן להינות ממגוון השתלמויות בתחום, למשל השתלמות איפור קבוע. כל ההשתלמויות שמועברות באקדמיה, כולל השתלמות איפור קבוע, הן מקצועיות במיוחד ומשלבות לימודים עיוניים ומעשיים. למעשה, כל ההשתלמויות באקדמיה של יוסף גבות (כולל השתלמות איפור קבוע והשתלמויות אחרות) מעניקות ללומדות ידע, נסיון ובטחון שמאפשרים להן לעסוק בתחום כבר מיום סיום הלימודים.

מה לומדים בהשתלמויות השונות באקדמיה של יוסף גבות?
בהשתלמויות השונות באקדמיה של יוסף גבות לומדים כל מה שצריך לדעת בתחום והרבה יותר. למשל, בהשתלמות איפור קבוע לומדים איך לגרום לכל אישה להיראות מאופרת גם אחרי יום עבודה. ואת יכולה להיות בטוחה בדבר אחד – ההשתלמויות באקדמיה של יוסף גבות (כולל השתלמות איפור קבוע ואחרות) יאפשרו לך לעסוק בתחום מיד ולהרויח למחייתך ובגדול. למעשה, איפור קבוע נחשב לאחד התחומים הרווחים במשק בכלל ובתחום הקוסמטיקה בפרט אז למה לחכות? הרשמי עוד היום לאקדמיה של יוסף גבות ותתחילי להרויח.

כמה זמן נמשכים הלימודים באקדמיה ומה הם כוללים?
מכיוון שבתחום איפור קבוע לימודים הם הכרח חשוב שהם יתבצעו אצל הטוב מכולם. אבל באיפור קבוע לימודים לא צריכים להיות עיוניים אלא לשים דגש על עבודה מעשית. את מוזמנת ללמוד באקדמיה של יוסף גבות כי היא משלבת בדיוק את זה - מקצועיות מצד אחד ופרקטיקה מהצד השני. אצל יוסף גבות מתרגלים אימון מעשי כמעט מהרגע הראשון ונהנים מהידע, המומחיות, המיומנות והמקצועיות של יוסף גבות – מהגדולים במעצבי הגבות בארץ אם לא הגדול מכולם.

אז מה בעצם לומדים?
באקדמיה של יוסף גבות ניתן להינות מקורס עיצוב גבות ומלימודי איפור קבוע בשיטת השערה. לימודי איפור קבוע בשיטת השערה כוללים את קורס עיצוב גבות, כך שלא נדרש נסיון קודם ולמעשה כל אחת יכולה. הלימודים כוללים 8 מפגשים של 3 שעות כל אחד והוא נחשב למקיף ומקצועי במיוחד. תוכנית הלימודים מעמיקה במיוחד וכוללת לימודי מורפולוגיה, תורת הצבעים ועוד ומאפשרת לכל אחת להתפרנס בכבוד מתחום אסתטי מתפתח ורווחי. אז אם את רוצה להפוך אהבה לאסתטיקה למקצוע- הקורס הזה הוא בשבילך.

אז איך נרשמים לאקדמיה?
אם גם את מתעניינת בלימודי גבות בשיטת השערה את מוזמנת לפנות ליוסף גבות. האקדמיה של יוסף גבות נמצאת בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה והיא נגישה לבאים מכביש 4, מציר ז'בוטינסקי ואפילו מכביש 6. לצורך לימודי גבות בשיטת השערה עלייך רק לשלם פקדון שניתן להחזרה שכולל דמי רישום. לפרטים נוספים את מוזמנת ליצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו 03-5252622, לשלוח מייל לכתובת האלקטרונית Yossefgabot.sh@gmail.com, ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או האינסטגרם או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של האקדמיה.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644