חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית – מהי ואיך היא עוזרת לנו?


תחום הטיפולים האסתטיים רק הולך ומתפתח במהלך השנים. לאחר הופעתו של הבוטוקס הנפלא, רבים עדיין חיפשו תחלופה מעט יותר טבעית ובריאה והגיעו סוף סוף אל חומצה היאלורונית. כיום החומצה משומשת עבור מגוון טיפולים, לרוב באמצעות מזרק חומצה היאלורונית. אז כיצד זה רלוונטי אלינו ואיך נוכל לדעת מה השימוש שלה במהלך הטיפול המתאים לנו?

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומצה שהגוף שלנו בעצמו יודע לייצר. אך כאשר נעשה הזרקות לפנים חומצה היאלורונית זו לא תהיה מוצאת מגופנו, היות וזו בגופנו מתפרקת יותר מהר. החומצה שנמצאת בתוך מזרק חומצה היאלורונית במרפאות, תתפרק פחות מהר ותסייע בהקטנת כיווץ שרירים, מה שמביא אותנו לנקודה הבאה.

איך היא מסייעת בטיפולים אסתטיים?

היות ומדובר בחומצה שיכולה לסייע בהפחתת כיווץ שרירים היא בעצם מונעת קמטים ולרוב משמשת לטיפולים באזור הפנים אשר נוטים לקמטים, ככל שאנו מזדקנים. אם נעשה הזרקות לפנים חומצה היאלרונית אמנם לא תישאר להרבה זמן אבל תביא לכדיי מראה צעיר יותר, רענן ובעיקר טבעי. 

באיזה אזורים אפשר להזריק חומצה היאלורונית?

כאמור לרוב תתבצע הזרקה של החומצה לאזור הפנים. האזורים הנוטים לקמטים הם המצח, והפה ולכן כמובן ניתן לבצע הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים או באזור המצח. אך הזרקות של חומצה היאלורונית משומשות גם על מנת לבצע חידוד קו לסת והרמת לחיים למראה צעיר יותר.

איפה נבצע הזרקות של חומצה היאלורונית?

הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים, במצח, או לשם הרמות והעלמת סימני גיל, נעשה אך ורק במרפאה מורשה. מרפאה זו היא כמובן העסק הוותיק של יוסף גבות שעובד מזה שנים רבות בתחום היופי. במרפאה זו, אשר הוקמה על ידי המקצוען השולט ביותר בתחום יוסף מור, ניתן לבצע טיפולי יופי המשלבים את האופציה הבטוחה של חומצה היאלורונית, אך גם ניתן לקבל ייעוץ מקיף בנושא, כך שתהיי בטוחה שאת עושה את הצעד הנכון ובטוח לך. 

לסיכום

טיפול בסימני גיל באמצעות חומצה היאלורונית הוא אחד הטיפולים הנפוצים והמקובלים ביותר בשוק כיום. מדובר באופציה בריאה יותר עבור העור והגוף, אשר אינה קבועה ולכן ניתן בכל פעם להתאימה לנראות הפנים שלנו ככל שנתבגר יותר. מומלץ לקבל ייעוץ מלא אצל יוסף גבות.  
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644