חומצה היאלורונית


שימושיה של חומצה היאלורונית למניעת קמטים עתידיים
חומצה היאלורונית הינה חומר דמוי ג'ל, המיוצר באופן טבעי בגוף האדם. לחומר זה יכולת מיוחדת לספוח אליו כמות גדולה של מים וניתן לעשות בה שימוש על מנת לעצור את סימני תהליכי ההזדקנות. ירידה בכמות החומצה ההיאלורונית גורמת להופעת קמטים בעור ובהתאם לכך, הזרקה של חומצה היאלורונית מסייעת להעלמת הקמטים ולהוספת נפח טבעי ללחיים, לשפתיים ולקמטים עמוקים. בעבר נהוג היה להפיק את החומר מין החי, אך בשנים האחרונות ניתן לייצרו בצורה סינטית במעבדה ולקבל חומר נקי ומזוקק יותר, המתאים יותר לטיפולים.

לשימוש בחומצה היאלורונית יתרונות רבים והיא יכולה לשמש לא רק לטיפול אסתטי בקמטים ופגעי גיל אשר קיימים כיום, אלא אף למניעה של קמטים וסימני הזדקנות עתידיים.
יתרונות השימוש בחומצה היאלורונית:
  • מניעת קמטים עתידיים וטיפול בקמטים קיימים –היכולת המופלאה של החומצה היאלורונית לספוח כמויות גדולות של מים הופכת אותה לאמצעי למילוי קמטים קיימים ומניעת קמטים עתידניים. הזרקה של החומצה בצורה מיוחדת אל תוך שכבות העור העמוקות היותר, שכבות ההיפודרמיס, מאפשרת לשכבות אלו לאגור נוזלים ובכך לשמור על מראה צעיר, גמיש ורענן, באופן הנראה לעין במיוחד. טיפול זה מונע היווצרות של קמטים עתידיים,ניפוח אזורים נקודתיים,מילוי קמטים ושפתיים והתוצאה נשארת לאורך זמן.
  • ערך רפואי – בשנים האחרונות התגלה כי החומצה היאלורונית משמשת גם כחומר נוגד חימצון, ומאפשרת התחדשות רקמות. גם תכונה זו שלה מסייעת להצערת העור ומניעת פגמים הנובעים מהזדקנות.
  • בטיחות ובריאות– שימוש בחומצה הילאורונית למילוי קמטים ופעולות קוסמטיות הינו בטוח לשימוש. מכיוון שמדובר בחומר אשר מצוי באופן טבעי בגוף האדם, ויצורו במעבדה מחקה אותו, הוא אינו יוצר כמעט תופעות לוואי או תגובות אלרגיות.
  • גמישות – החומצה הילאורונית הינה חומר גמיש, שניתן לדלל ולדחוס אותו על מנת להתאימו בצורה אופטימלית להליך הקוסמטי הרצוי. לדוגמה, ניתן להזריק חומצה רכה ומדוללת יותר לשפתיים, על מנת ליצור תחושה רכה וטבעית יותר. גמישות זו מאפשרת קבלת תוצאות טבעיות ויפות יותר מבעבר.
  • עמידות – גם חומר זה נספג בסופו של דבר בגוף, ולכן הטיפולים אינם קבועים ונדרש לחזור עליהם. עם זאת, הזמן הממוצע בין הזרקה להזרקה ארוך יותר בהשוואה לחומרים אחרים להצערת הפנים, ונע בין 8 ל – 12 חודשים.
חומצה היאלורונית – טיפול מהפכני ופורץ דרך
השימוש בחומצה היאלורונית לטיפולים קוסמטיים הוא לא פחות ממהפכני. מדובר בחומר שקיים בצורה טבעית בגוף, ופעילות ההזרקה מחקה את פעילותו הטבעית. יתרה מזאת, זהו אינו רק טיפול משקם, אלא טיפול מונע, אשר מסייע למנוע את הופעתם של קמטים. הוא אינו גורם לשיתוק ולהבעה קפואה, אלא מעניק תוצאות יפות וטבעיות אשר מחזיקות מעמד לאורך זמן. בין אם לצורך החלקת קמטים, מילוי שפתיים או עיצוב פנים, השימוש בחומצה היאלורונית הינו בטוח ומומלץ, אך חובה לעשותו רק על ידי מומחים, אשר עושים שימוש בחומרים ובמכשור המתקדם והבטיחותי ביותר. במכוני היופי של "יוסף גבות" נעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי, הטיפול נעשה ע"י רופא מוסמך בעל ותק ונסיון והתוצאה יפה וטבעית... צלצלו עוד היום לקבוע פגישת יעוץ.
אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

חומצה היאלורונית

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644