כיצד להסיר איפור עיניים

מספר טיפים שיעזרו לך להוריד איפור בקלות
שיטה 1 מתוך 2: שימוש בשמפו תינוקות


1. השתמשי בשמפו תינוקות – חושבים שזה רק לרחיצת קטנטנים? ה"ללא דמעות" בשמפו תינוקות היא דרך נהדרת להסיר מסקרה (גם עמידים למים), צלליות ואייליינר. מסירי איפור לעיניים יכולים להיות די יקרים (במיוחד אם את מתאפרת בתדירות גבוהה) ולכן זו יכולה להיות דרך קלה וללא כאבים להסרת איפור במחיר סביר וללא צריבה!

2. הרטיבי את אזור העיניים שלך עם קצת מי ברז חמים, לחילופין ניתן להספיג שמפו על כדור צמר גפן ולנגב על העפעפים. שימוש בכדורי צמר גפן מבטיח תהליך פחות מלוכלך.
אם ברצונך להסיר רק חלק מהאיפור שלך (במידה ומרחת בטעות או עשית טעות שיש לתקן) קחי טיפ מהיר, השתמשי רק בטיפות בודדות של שמפו באזור הנדרש, לאחר מכן נגבי אותו עם הצד השני של הצמר גפן ו.. וואלה!

3. מרחי כמות קטנה של שמפו לתינוקות תוך כדי תנועות עיסוי, קרוב לוודאי שיופיע מעט קצף שמירי על עינייך סגורות כך ששום דבר לא ייכנס פנימה. אפילו אם הסבון "אל דמע" את לא רוצה לקחת שום סיכון מיותר!

4. שיטפו עם מים פושרים בדיוק כמו שההיית מנקה ברגיל, תפסי מטלית ונגבי בעדינות את השמפו לתינוקות, וטדהה! לאחר מכן נגבי ויבשי את פנייך במגבת. במידה ואין לך בנמצא שמפו תינוקות או שהוא אינו יעיל, נסי את השיטות שיובאו כאן בהמשך. 

שיטה 2 מתוך 2: שימוש בשיטות אלטרנטיבות
  1. השתמשי בקרם לחות, סבון או חומר ניקוי עדין, במידה ולא העמסת טונה של איפור על פנייך רוב הסיכויים שקרם לחות, קרם קר או מי ניקוי פנים יהיה יעיל בהורדת האיפור כמו כל מסיר איפור לגיטימי אחר. פשוט עצמי את עינייך שפשפי בעדינות את האזור ונקבי עם מגבת או בד כותנה נקי כלשהוא.
  2. עשה בעצמך! – מאמינים בשיטה הטבעית? אז תוכלי ליצור מסיר עיניים בעצמך! קרוב לוודאי שכל סוג שמן יעבוד אבל שמן זית, שמן אגוזי לוז או מינרל יעשו תעבודה הכי טוב. נסי שילוב של 2 חתיכות אגוזי לוז עם שמן זית ליצור מסיר איפור מועיל תוצרת בית. ערבבו היטב ושימו כמות קטנה על כדור צמר גפן או בד ונגבו ברחבי האזור הרצוי, לאחר מכן עיברו שוב על האזור עם מטלית יבשה לחלוטין. שמן אגוזי לוז ממש טוב עבור קמטים! הריח לא מי יודע מה אבל בוודאות זה מעניק לעור שלך לחות והרגשה חלקה!
  3. היזהרי מווזלין ושמן! ישנם נשים שנשבעות שהן משתמשות בזה וזה עוזר "להפליא" להסיר את האיפור שלהן אבל ייתכן כי לא תרצו לסמוך על המילה שלהן. זה יכול ליצור קרום סביב העיניים, חסימה של נקבוביות ויצירת בליטות קטנות. אם יש לך כל דבר אחר זמין לכי על זה קודם כל.
  4. השתמשי בחיתול תינוקות, אם את מחפשת שיטה ללא יותר מדי באלאגן, לא יכולה לסבול את העיקצוצים מגבונים לתינוק הם הדרך. כל מה שצריך לעשות זה לתפוס אחד לנגב באמצעותו על פני העין (סגורה כמובן!) והאיפור ירד בקלות. שמרי כמה ליד המיטה שלך ואפילו לא תצטרכי לצאת ממנה כדי לנקות את פנייך בלילה! – כיום יש מסירי איפור בצורה של מגבונים גם!
  5. אם יש לך עור רגיש ואפילו שמפו לתינוק לא יעשה תעבודה בלהסיר איפור זול ייתכן כי תצטרכי להשקיע במסיר איפור איכותי יותר. הם יקרים אבל אם תשתמשי בו באופן סביר זה יחזיק לך מעמד לאורך זמן רב. ישנם עשרות מוצרים שם בשוק החופשי ביחרימותג שאת סומכת עליו כדי שלא תצטערי עליו אחר כך.

טיפים:
  • אם את שמה אייליינר ומורחת (אבל בלי צללית עדיין) תוכלי להשתמש במעט מים או קרם, השתמשי כדי לבצע תיקונים קלים.
  • כדי להסיר אייליינר מקו הריסים התחתון פשוט טבלו מקלון צמר גפן במסיר איפור עיניים (או דומה) ונגבו בעדינות (לא לשפשף מכיוון שזה עלול לגרום לקמטים).
  • לחילופין תוכלי לנסות להשתמש בכמויות של שמן זית, מירחי מעט שמן על פיסת רקמה או כדור צמר גפן ובעדינות העבירי על העפעף שלך והאיפור ייעלם באופן מיידי.
  • אם אינך מרגישה בנוח בשימוש בשמפו לתינוקות על העיניים, נסי להשתמש במגבונים לתינוק! למרות כי הם נועדו לשימוש אחר מגבונים עדינים אלה מסירים די בקלות כל איפור מבלי לסתום את נקבוביות העור, פשוט עיצמי עיניים והעבירי את המגבון על הריסים ומתחת לעיניים.
  • אם הדבר יחמיר אל דאגה, פשוט קחי קרם נטול ריח ושפשפי עפעפייך, נסי להיזהר ממגע בסביבת העיניים ולכן חשוב כי תעצמי אותן בעת הפעולה. 

כיצד להסיר איפור עיניים

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644