לימודי שיטת השערה

לימודי שיטת השערה


מתעניינת במקצועות האסתטיקה?
אם גם את מעוניינת להפוך את האסתטיקה למקצוע, בטח תשמחי לדעת שכיום ניתן ללמוד את לימודי שיטת השערה מהטוב ביותר – יוסף גבות. לימודי שיטת השערה יעניקו לך את כל הידע התאורטי, הנסיון המעשי והבטחון שדרושים כדי לעסוק בתחום. המשיכי לקרוא וגלי כל מה רצית לדעת ולא העזת לשאול על לימודי שיטת השערה. אנחנו בטוחים שאת לא תצטערי ושתביאי איתך גם את החברות הכי טובות.

למה זה חשוב?
אם את מתעניינת בקורסים לאיפור קבוע בשיטת השערה לימודים הם הכרח. לצערנו יש כיום שיטות רבות בשוק לעיצוב גבות, אך בניגוד אליהן תיקון שיטת השערה הוא דבר והיפוכו מסיבה אחת -  כיום אין בשוק שיטה יותר מקצועית ממנה. למעשה, אין חיה כזאת תיקון שיטת השערה וכאמור, לאיפור קבוע בשיטת השערה לימודים יחסית קצרים ששווים לכל נפש כך שכל אחת יכולה. אז מה זה בעצם? המשיכי לקרוא ובואי להפוך חלום למקצוע משתלם במיוחד.

לימודי שיטת השערה
לימודי שיטת השערה אצל יוסף גבות כוללים 8 מפגשים בני 3 שעות כל אחד. זהו קורס מקיף ומקצועי וכבר מהשיעור השני מתרגלים עבודה מעשית ופרקטיקה נכונה, תחילה על משטחים מלטקס שמדמים עור אנושי ואחר כך על נשים בשר ודם. הקורס כולל מסלול של חונכות אישית שמתאים לצרכים ולקצב האישי של כל אחת. ואם את עדיין מרגישה צורך להתמקצע– הקורס מאפשר לך להתנסות במשך זמן בלתי מוגבל על מודליסטיות עד שתגיעי לשלמות הרצויה. 

ללמוד מהטוב ביותר
יוסף גבות נחשב לאושיה בתחום האסתטיקה ולשם דבר ארצי בתחום עיצוב הגבות. ליוסף גבות יותר מ-15 שנות נסיון בתחום זה מסיבה אחת - הוא מראשוני המפתחים והמיישמים בארץ של עיצוב גבות בשיטת השערה. ליוסף גבות פינה קבועה בתוכנית "מילון היופי" בערוץ 10 בהנחיית סנדרה רינגלר, מתחם מקצועי שמתמקד אך ורק בגבות ובעיקר הרבה תשוקה להפוך כל אישה ליפה יותר. 

כמה לבקש?
יוסף גבות מאמין שיש לקבוע למילוי גבות בשיטת השערה מחיר נגיש מסיבה אחת – בשביל איכות לא צריך לשלם ביוקר. המשפט "נאה דורש – נאה מקיים" נכון לגביו, כי גם בקליניקה שלו  למילוי גבות בשיטת השערה מחיר שפוי ונוח לכל כיס. אבל את יכולה להסיר דאגה מלבך כי הנסיון, הידע והמקצועיות שתרכשי בקורס יביאו לך לקוחות רבות, מה שיחזיר את ההשקעה הראשונית ואת תהני מרווחים יפים ומהר.

אז מה צריך לעשות?
האמת היא שאת לא צריכה לעבוד קשה כדי להירשם ללימודים ואפילו לא לקום מהכסא. כל שאת צריכה לעשות הוא ליצור קשר עם יוסף גבות באחת מהאופציות הבאות: לחייג למספר הטלפון 03-5252622, לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת Yossefgabot.sh@gmail.com, להשאיר הודעה באתר האינטרנט של הקליניקה או ליצור קשר באמצעות הפלטפורמות החברתיות פייסבוק או אינסטגרם. 
 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644