לימוד איפור מקצועי

למי מתאים קורס לימוד איפור מקצועי

אם תמיד התעניינתם בתחום הביוטי והקוסמטיקה ותמיד אהבתם להתאפר ולאפר גם אחרים או אם אתם כבר עוסקים בתחום הקוסמטיקה ורוצים להתמקצע יותר אז יש סיכוי רב כי לימוד איפור מקצועי עשוי להתאים לכם. במהלך הקורס תרכשו את כל הכלים הנדרשים להשתלבות מקצועית בתחום האיפור המקצועי ותקבלו את כל הידע שתצטרכו. אנו מציעים קורס איפור במחיר שפוי כדי שגם אתם תוכלו להרשות לעצמכם להגשים את החלום.

על מהלך הלימודים והקורסים השונים

קורס לימוד האיפור המקצועי שלנו נמשך כחצי שנה וכולל כשלושים מפגשים, וניתן לבחור בין לימודי יום או לימודי ערב. מסלול הלימודים היסודי והמקצועי שלנו כולל תכנים בנושא האיפור המקצועי, איפור ייחודי לכלות, איפור תקופתי ואיפור לתעשיית הקולנוע והטלויזיה. במהלך הקורס גם תקבלו הדרכות אודות טכניקות איפור שונות שיעזרו לכם לגבש טכניקות משלכם בסוף הקורס ותלמדו לשווק את עצמכם נכון. מעבר לשיעורים העיוניים גם תעברו התנסויות מעשיות באיפורי כלות, איפור לאירועים, איפור לתצוגות אופנה שיעניקו לכם ניסיון התחלתי בתחום האיפור. תוכלו גם ללמוד קוסמטיקה וכיצד להשתמש נכון בתכשירי הסרת האיפור.

לימודים ע"י סגל מרצים מקצועי ובאוירה נעימה

אם תמיד חלמתם ללמוד קוסמטיקה באוירה נעימה ורגועה מטובי המומחים בתחום אז הגעתם למקום הנכון. קמפוס הלימודים שלנו מוקף עצים ומלא מדשאות מאפשר לכם ללמוד בשקט ובאוירה נעימה במיקום מרכזי להגעה נוחה. כל השיעורים מועברים במקצועיות רבה ע"י צוות מרצים מנוסים בעלי ידע נרחב שיעבירו את השיעורים באופן המקיף והחוויתי ביותר. המרצים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויעניקו עזרה לכל סטודנט בעת הצורך. כמו כן, אנו מאפשרים לכם לעבור סדנאות מעשיות בלי הגבלה גם לאחר הקורס לחיזוק הביטחון המקצועי. בסיום הקורס כל הסטודנטים יקבלו תעודת השתלמות ממשלתית.

קורס לימוד איפור מקצועי יוביל אתכם להצלחה

לתחילת קרירה מבטיחה או לאקסטרה התמקצעות יש לקבל את כל הידע וכל הכלים שישמשו אתכם במהלך הדרך. סגל המרצים המקצועי ביותר, התנסויות מעשיות והדרכות מקצועיות מטובי המאפרים בארץ- יובילו אתכם רחוק. אנו מציעים לכם קורס איפור במחיר השווה לכל כיס. אז אפשר להפסיק לחפש כי מסלול ההמראה שלכם מתחיל כאן.  השאירו פרטים כאן לתיאום פגישת התרשמות
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644