לימוד שיטת השערה

לימוד שיטת השערה


רוצה להגשים חלום?
רוצה להפוך את האהבה שלך לאסתטיקה למקצוע ולא חשבת עדיין על לימוד שיטת השערה? הגיע הזמן לחשוב שנית כי לימוד שיטת השערה הוא יותר מעוד שיטה. לימוד שיטת השערה יאפשר לך ליהנות ממקצוע מבוקש, משכר גבוה, להתפרנס בכבוד מהאהבה שלך והכי חשוב – הוא כולל רק 8 שיעורים של 3 שעות. המשיכי לקרוא וגלי למה לימוד שיטת השערה הוא בדיוק מה שאת צריכה. 

שיטת השערה – השיטה שכבשה את העולם בסערה
שיטת השערה היא השיטה ה-טרנדית לעיצוב גבות אבל אצל יוסף גבות מתייחסים אליה ברצינות. לימוד שיטת השערה אצל יוסף גבות כוללת תרגול מעשי כבר מהשיעור השני והתמקדות בפרקטיקה. בקורס זה יש מסלול של חונכות אישית שמאפשר התאמה לקצב האישי ולצרכים של הלומדת. וזה לא הכל כי בקורס ניתן להתנסות על מודליסטיות עד שמגיעים לשלמות הדרושה. ועוד לא דיברנו על חלוקת התשלומים הנוחה ועל לימודי מיקרובליידינג הייחודיים...

וזו רק ההתחלה
התרגול המעשי בקורס כולל לימודי הדמיית שיער שנעשים על לטקס שמדמה עור אנושי. אבל ללימודי הדמיית שיער נדרש שיער אנושי ובקורס מתנסים על נשים בשר ודם. למעשה, ללמוד עיצוב גבות הוא לא כמו ללמוד קוסמטיקה כי הלימודים כוללים הרבה יותר, למשל מורפולוגיה, תורת הצבעים, לימודי מיקרובליידינג ועוד תחומים שאינם נגישים למי שרוצה ללמוד קוסמטיקה בלבד. 

יוסף גבות – המקום ללמוד עיצוב גבות
אם טרם הכרת את האקדמיה לעיצוב גבות של יוסף גבות הגיע הזמן להשלים חוסרים. במקום קיימים 2 קורסים לעיצוב גבות ולעיצוב בשיטת השערה ואת בידיים טובות מסיבה אחת – יוסף גבות הוא שם דבר בארץ בתחום הגבות הודות לנסיון הרב שצבר בתחום, לידע המקצועי, לטכניקה המתקדמת ולחומרים האיכותיים שבהם הוא עושה שימוש. למעשה, יוסף גבות מאפשר לך להגשים חלום ומהר ובעיקר לעסוק בתחום שאת הכי אוהבת בעולם. ובינינו – יש יותר טוב מזה?

ללמוד מהכי טוב שיש 
למעשה, יוסף גבות הוא אושיה ארצית בתחום האסתטיקה בכלל ובתחום הגבות בפרט. יתרה מזאת, הוא מהראשונים בארץ שפיתחו ויישמו את שיטת השערה כך שמומחיותו לא מוטלת בספק. ליוסף גבות פינה בתוכנית "מילון היופי" בהנחיית סנדרה רינגלר בערוץ 10 ומטרה אחת בחיים – להפוך כל אישה להרבה יותר יפה ועדיין לשמור על המראה הטבעי המחמיא. אנחנו התרשמנו וכמונו גם התוכניות "תכנית חסכון" עם מנחם הורוביץ, התוכנית "לחיות טוב" ועוד.

אז אם את מעוניינת בלימודי עיצוב גבות אנחנו ממליצים ליצור קשר עם יוסף גבות. האקדמיה נמצאת בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה ואת מוזמנת להגיע למקום כדי להתרשם מהמקצועיות, מהידע ומהאיכות. את יכולה ליצור קשר גם באמצעים אחרים כמו לחייג למספר הטלפון 03-5252622, לשלוח מייל לכתובת Yossefgabot.sh@gmail.com, ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או האינסטגרם או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של האקדמיה. 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644