מזרק חומצה היאלורונית


בשנים האחרונות הפכה החומצה ההיאלורונית לחומר הפופולרי ביותר לטיפולים ותיקונים אסתטיים בעור הפנים ובמקומות נוספים בגוף. מזרק חומצה היאלורונית משמש לצרכים שונים, ביניהם מילוי קמטים, מילוי שפתיים, עיצוב האף והרשימה עוד ארוכה. אז מה זה בדיוק החומר הזה? מהם יתרונותיו? וכיצד הטיפול מתבצע? אם אתם מתלבטים לגבי טיפול אסתטי בעזרת מזרק חומצה היאלורונית, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת לפני. 

מהי חומצה היאלורונית? 

חומצה היאלורונית נמצאת באופן טבעי בגוף שלנו והיא למעשה מרכיב חשוב ברקמת העור ששומר על גמישות העור ורמת הלחות שלו. המסה המולקולרית של חומצה היאלורונית פוחתת עם הגיל, מה שתורם לגמישות נמוכה של העור, יובש והופעת קמטים. מזרק חומצה היאלורונית מכיל גרסה של החומצה שיוצרה במעבדה. השימוש בה נפוץ במיוחד בתחום הכירורגיה הפלסטיקה והאסתטיקה, בעיקר משום שהיא נחשבת בטוחה מאוד לשימוש. העובדה שחומצה זו קיימת בגוף שלנו תורמת לכך שבמרבית הפעמים, הגוף לא יתייחס לחומר כאל זר ולכן הסיכון נמוך יותר לתגובות דחייה כמו תגובה אלרגית או זיהום.  

השימושים של מזרק חומצה היאלורונית 

אחת הסיבות שחומצה היאלורונית נמצאת בשימוש תדיר בתחום האסתטיקה, היא עצם היותה ורסטילית ומתאימה למגוון רחב של טיפולים. ניתן להשתמש בחומצה היאלורונית לתיקונים שונים באזור הפנים, כגון תיקון ועיצוב אף, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הוספת נפח לאזורים שונים, מילוי ועיבוי שפתיים, מילוי שקעים באזורים טמפורליים (צדי הראש), הרמת גבות, טשטוש קמטים ועוד. נוסף על כך, ניתן להשתמש בחומצה היאלורונית גם לטיפולים אחרים בגוף, כמו מניעת שחיקת סחוס במפרקים, טיפול בקטרקט ועוד.  

כיצד מתבצע הטיפול? 

לצורך הטיפול יש לבצע לפני הרדמה מקומית או למרוח קרם מאלחש באזור המטופל. לאחר חיטוי האזור, מוזרקת החומצה באמצעות מחט מסוג קנולה או מחטים זעירות אחרות. ישנן טכניקות שונות להזרקת חומצה היאלורונית המתאימות לצרכים שונים, לכן חשוב לוודא כי הטיפול נעשה על ידי איש מקצוע מוסמך ומיומן. יוסף גבות מציע שלל טיפולים אסתטיים, כולל הזרקת חומצה היאלורונית מאנשי צוות מקצועיים ומנוסים. אל תתפשרו על עור הפנים שלכם, פנו רק לטובים ביותר בתחום. ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון שבראש העמוד ונשמח להתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.  
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644