רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

"אף פעם לא מאוחר מידי"
 

תיקוני איפור קבוע

איפור קבוע או הדגשת תווי פנים - הוא סוג של שיטת טיפוח, שהשתרשה בארץ לפני כעשר שנים ומאז מתפתחת בהתמדה. אך לצד קוסמטיקאיות ומטפלות שהשתלמו באיפור קבוע וצברו ניסיון, יש מי שמשתמשות בחומרים ישנים ורעילים, אינן בקיאות במלאכה וגורמות נזקים למטופלות. טיפול לא מיומן עלול להרוס במחי יד פנים יפות. 

כ 35% מהנשים שמגיעות ליוסף מבקשות להסיר איפור לא מוצלח. הפנים הן האיבר הבולט ביותר וכל פגם בו ישר נראה לעין. החידוש האחרון בתחום האיפור הקבוע הוא מחיקה בטכניקה של גוונים משלימים או גוונים של מייק אפ. בשיטה הזו אפשר להסיר גם ולטשטש צלקות.
 

נורית (הפרטים המלאים נמצאים במערכת‭,(‬ אישה מטופחת בת ‭,65‬ חוותה את חוסר הנחת שבטיפול לא אסתטי על בשרה. היא נפלה שבי במתק שפתיה של קוסמטיקאית, ששכנעה אותה להדגיש את עיניה היפות באיפור קבוע.

אלא שדיבורים לחוד ומעשים לחוד: קו עבה וחסר צורה עיטר את עפעפיה התחתונים של נורית, ואחד מהם כלל לא הגיע ליעדו - הוא נגמר עוד לפני שהגיע לקצה העין.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

נורית נראתה אחרי הטיפול כמו מישהי שהתאפרה בגסות בעין אחת ושכחה להתאפר בעין השנייה. כשהבחינה בכך חזרה לתבוע את עלבונה אצל הקוסמטיקאית הרשלנית, שהשלימה את קו האייליינר עד סופו.

"זו אחת הטעויות הנפוצות שנשים עושות‭,“‬ מסביר יוסף.

"אם מישהי עשתה לך עבודה גרועה, אל תחזרי אליה. קשה מאוד לתקן עבודה ששופצה שוב ושוב".‬‬‬‬‬
 

החוכמה בדברים מלאכותיים היא שייראו טבעיים. אם רואים את האיפור הקבוע מרחוק, סימן שנעשתה עבודה לא טובה. את יכולה לדעת אם העבודה הצליחה כשאנשים לא יודעים לזהות למה את נראית טוב. דברים צריכים להיות הפיכים, כי הסגנון והטעם משתנים. 
 

מראה גבות חדש?

נשים רבות מבקשות מראה גבות חדש, בגלל האופנה ובגלל שצבע הגבה הפך ליציר כלאיים מוזר.
ערבוב לא נכון של פיגמנטים, קריאה שגויה של גון העור או עבודה עמוקה מדי משפיעים על הצבע הסופי.

הרבה נשים שעשו גבה שחורה גילו אחרי כמה שנים שהיא הפכה לכחולה. אותו דבר קרה עם האייליינר השחור. ככלל, אין צבע שחור בפיגמנטים.

הטעות הגדולה של מטפלות היא שהן חושבות שאם הן יכסו צבע אחד בצבע אחר הן יכסו על מה שהיה שם קודם, אבל בעצם הן גורמות נזק וכמעט בלתי אפשרי לצאת מזה.

 

מדוע בשיטת יוסף גבות?

✓  ותק וניסיון בתחום האסתטיקה והדגשת תווי פנים

✓  התאמת הטיפול הנכון לכל לקוח/ה

שלא יהיה מאוחר מידי...

תיקון איפור קבוע ללקוחה שלנו:

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622