מילוי גבות בשיטת הניו לוק


יוסף גבות Natural Makeup
כמה פעמים עמדת בבוקר מול המראה והבטת בעצב על גבותייך הדלילות? לכמה אירועים איחרת, כי ניסית ללא הרף לצייר על גבותייך כדי שיהיו מלאות או כהות יותר? נשים רבות סובלות מבעיית דילול בגבות. זוהי בעיה שכיחה התוקפת נשים בכל הגילאים, ויוצרת מראה לא אחיד ולא אסתטי בגבות. ניתן לפתור בעיה זאת ע"י טכניקה של מילוי גבות, לטובת הענקת מראה טבעי, מלא וצעיר יותר לפנים.

עד לאחרונה, השימוש בעפרונות איפור זמניים למילוי גבות היו הפתרון היחידי לבעיית צפיפות או הלבנה של הגבות. נשים נאלצו לעמוד שעות מול המראה ולאפר בקפדנות את גבותיהן, באיפור שמספיק רק לכמה שעות ומספק תוצאה מלאכותית ולא מספיק אסתטית לעין. גם שיטת האיפור הקבוע, המשמשת כפתרון למילוי גבות, אינה הובילה לתוצאות הטובות ביותר. הגבות לאחר איפור קבוע נראות מלאכותיות והתהליך ארוך ודורש חידוש פעם בכמה חודשים.
יוסף מור הוא מעצב גבות מקצועי בעל נסיון עשיר ורב שנים, המתמחה גם בטכניקת מילוי גבות. לאחרונה פיתח יוסף שיטה חדשה המבוססת על מילוי גבות, The New Look. השיטה מוכוונת לנשים בעלות גבות דלילות או בהירות מדי. בניגוד לאיפור זמני או קבוע, מילוי גבות בשיטת The New Lookנעשה רק פעם בשנה ומקנה מראה טבעי ורענן לגבותייך. מילוי גבות נקודתי, כפי שנעשה בשיטת The New Lookשל יוסף גבות, שונה לחלוטין מטכניקת האיפור הקבוע המבוססת על ציור הגבה ויוצרת מראה מלאכותי מדי לפני המטופלת. בשיטתו החדשנית, יוסף מבצע מילוי גבות בחלקים הקרחים של הגבות, ובכך מקנה להן מראה מלא, טבעי ויפה. זהו תהליך עדין ופשוט שנמשך דקות ספורות, ועל המטופלת לחזור עליו רק פעם בשנה.

אמנם הבעיה פוגעת בנשים רבות מכל הגילאים, אך הלבנת הגבות נפוצה במיוחד בקרב נשים מבוגרות. כמו שיער הראש, כך גם שיער הפנים מלבין, ועמו, לצערנו, הגבות. טכניקת מילוי גבות אפקטיבית גם לבעיית ההלבנה ו"פותרת אותה מהשורש" (תרתי משמע...). בניגוד לאיפור קבוע, שרק צובע את הגבה ומותיר אותה מלאכותית ובולטת מאד, The New Lookשל יוסף בעזרת מילוי גבות מעלימה את הלבנת הגבות והופכת אותן למלאות צבע באופן טבעי לחלוטין. כעת תוכלי לטפל בגבותייך ולהפוך אותן לצעירות ונאות, ללא חשש למראה מזוייף, מלאכותי ו"עשוי מדי".

מילוי גבות בשיטת The New Lookשל יוסף מבטיחה לך גבות מלאות, נשיות וטבעיות בשיטה בטוחה ומקצועית, ללא כאבים וגירויים. הסוף לגבות הדלילות, הסוף להלבנת גבות, הסוף לאיפור הקבוע. The New Look- הלהיט הבא בעיצוב הגבות!

מילוי גבות בשיטת הניו לוק

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644