מילוי גבות בשיטת השערה


את מרגישה חסרת ביטחון, מנסה להסתיר, מבררת היכן קיים אותו המושיע שיביא לך מזור יודעת שהוא קיים אבל צריכה הכוונה, צריכה עזרה, רמז, המלצה. את עוברת בדרך אינספור שיטות למילוי גבות ובסופו של דבר את מגיעה אליו אבל מתחילה להתלבט. לאלו מכן שעברו ועוברות חוויה שכזו מוטב שתמשיכו לקרוא את המאמר בו אנו עושים לכן סדר בבלאגן. 

כאמור גבות נמצאות באזור מרכזי ובולט בפנים ומעבר לתפקידם הויזואלי יש להם תפקיד חשוב להגנה על העיניים מזיעה שנוטפת מהמצח, מקרינת שמש ישירה עקב צפיפות השיער הם מצילות וגם מנזקי טבע כמו גשם, חרקים מעופפים, אבק ועוד. הגבות הן דבר חשוב בפניה של אישה הדואגת למראה פנים טבעי ומטופח אולם ישנן נשים כי לא התברכו בשיער גבות וסובלות מדילול במקום אבל תודות לטכנולוגיה של היום ניתן לעזור לאותן נשים באמצעות מיכשור מתקדם המחדיר פיגמנטציה לעור ויוצר צורה טבעית של גבות.

אז ישנן אינספור שיטות של מילוי גבות ולכן נכיר לכן מספר שיטות מרכזיות שאמורות לתת לכם מענה ומידע בנושא חשוב שכזה.
 
  • איפור קבוע גבות – מדובר למעשה על שיטה שטחית ודי מיושנת בה לצורך יצירת גבות מלאכותיות השתמשו בחומר שמשמש ליצירת קעקועים וזו הסיבה שראינו נשים רבות המסתובבות עם גבות ירוקות מאחר וזמן מה לאחר עשייתם החומר דהה ושינה את צבעו באופן ברור ומובלט לעיני כל.

לעומת שיטה זו קיימת שיטה חדשנית ובטוחה יותר אשר שמה דגש בראש ובראשונה על איכות החדרת הפיגמנט ללא כאבים ועל שיפור איכות החומר המבוסס על חומרים טבעיים, שיטה זו היא השיטה המדוברת והנפוצה ביותר כיום אולם לה שמות רבים אך זוהי למעשה אותה גברת בשינוי הדרת. שיטה זו נקראת שיטת השערה.
  • מילוי גבות בשיטת השערה – מילוי גבות היא שיטה די חדשנית ודומה המחליפה את שיטת האיפור קבוע, מדובר בשימוש בחומר טבעי ואיכותי, בשיטה זו מוחדר פיגמנט צבע על בסיס מים תת עורי בצורה של שערה שערה על כן שמה: מילוי גבות בשיטת השערה או בשמה הלועזי שיטת AirByAir אשר מקנה מראה טבעי ביותר.

ישנה חשיבות למקום שבוחרים לעשות מילוי גבות בשיטת השערה, ישנם רבים ורבות העוסקים במקצוע אך ללא הכשרה מספיק טובה או שמידת המקצועיות ורמת החומרים שאתם הם עובדים אינה גבוהה וזה עלול לגרום לאי שביעות רצון וחזרה על העבודה לאחר זמן קצר. 

מילוי גבות בשיטת השערה

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644