מילוי שפתיים

איפה ואיך נעשה מילוי שפתיים?


כיום הטרנד השולט ביותר בתעשיית היופי הוא מראה פנים טבעי ובלתי מתאמץ. משמע ישנה חשיבות גדולה לתווי הפנים שלנו בהיעדר הטאץ' שאיפור יכול לתת. נשים רבות נתקלות בבעיה, היות ומצד אחד הן באמת נהנות מהצורך המופחת בשימוש של איפור, ומן הצד השני הן לא בדיוק מרוצות מאזורים מסוימים בפנים, דוגמת השפתיים.

כיום, ישנם לא מעט פתרונות לבעיה זו ואחת מהן הן הזרקות בוטוקוס. מדובר בהליך מאד פשוט אשר מותאם בדיוק לך ולצורך שלך. אז איך נעשה זאת?

למה צריך עיצוב ומילוי שפתיים?

ובכן, למעט הניסיון שלנו להתאים את עצמנו למודל היופי העכשווי, ישנה כמובן הסיבה העיקרית והיא האהבה העצמית שלנו. לכל אחת יש משהו שהיא מגדירה אותו כפגם והייתה רוצה לתקן, לא משנה מה אופנתי עכשיו.

שפתיים הן אזור שכזה שיכול להיות מושפע מסימני גיל, דקיקות, צדדים נפולים, ועוד.

איך עושים מילוי שפתיים?
נשים בעלות שפתיים דקות יותר מחפשות הרבה כיצד לבצע מילוי שפתיים שאינו מסוכן או כואב. הזרקות בוטוקס הן פתרון נפלא. מדובר ברעלן המוזרק לאזור המיועד לשם מילוי, ובעצם חוסם באזור זה את התכווצות השרירים.

מדובר בהליך פשוט מאד, ששורד עד כחצי שנה ולכן ניתן בכל פעם לחזור ולעשות אותו, ואף לבצע התאמות שונות. ניתן להשתמש בבוטוקס גם לשם העלמת קמטים ופגמים באזורים אחרים בגוף.

איפה עושים עיצוב ומילוי שפתיים?

מילוי שפתיים ניתן לעשות כמובן במרפאת האסתטיקה של יוסף גבות. למרפאה זו לא רק ניסיון רב של שנים, אך היא גם הוקמה על ידי אחד האושיות המובילות ביותר בתחום האסתטיקה והוא יוסף מור. 

ניתן לגשת למרפאה במרכז על מנת לקבל ייעוץ מלא על כיצד הכי טוב להזריק בוטוקס ואיפה. בהתאם לכך תוכלי לבצע את ההזרקה שממנה תצאי עם ביטחון בשמיים, כמו שמגיע לך.

לסיכום

מילוי שפתיים הוא אחד ההליכים המקובלים והנפוצים ביותר בעולם היופי כיום. נשים מחפשות להרים את הביטחון את העצמי שלהן ולשים את האושר שלהן קודם. הן עושות זאת לא בהכרח כי צו האופנה מכתיב זאת, אלא כי זה הופך אותן לפשוט מאושרות. 

אצל יוסף גבות תוכלי להגשים את החלום הזה ולבצע מילוי שפתיים שיותאם בדיוק לאזור הפה שלך. 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644