מיקרובליידינג

איך לומדים לעשות מיקרובליידינג?


בתקופה האחרונה נוכל לשים לב כי מודל היופי דוגל כעת במראה טבעי, קליל ובלתי מתאמץ. משמע, אנו שמות פחות איפור ומקנחות בסומק קל. מודל היופי הזה הביא עמו את הצורך לשים לב לפרטים קטנים וטבעיים יותר בפנים והן כמובן הגבות. בהיעדר האלמנטים של איפור ופיסול הפנים, הגבות שלנו משחקות תפקיד מאד חשוב. 

יחד עם זאת, אם אמרנו שכיום מקובל לשים מעט פחות איפור, אבל הגבות שלנו לא כל כך מלאות, אז איך נוכל לדאוג לגבות מושלמות אבל טבעיות?

מהו מיקרובליידינג?

שיטת מיקרובליידינג, או שיטת השערה, היא אחת השיטות הדומיננטיות ביותר שוק כרגע. באמצעות שיטה זו ניתן לייצר מראה גבות מלא יותר, אך עם נראות טבעית לחלוטין וללא חומרים מזיקים.

בשיטה זו משתמשים בעט נייד החודר את השכבה העליונה של העור עם מחט מאד דקה, המייצרת מעין קעקוע של שערה שזהה בגודלה לשערה טבעית. החומר המוכנס עשוי חומרים טבעיים בלבד.

היתרון בשיטה זו היא כי הוא מתפוגג לאחר כשנה עד שנתיים, אינו משאיר פצעים או סימנים בלתי רצויים. כך ניתן לחזור על ההליך לאחר תקופה בה סביר שפנינו עברו שינוי כלשהו, ועכשיו ניתן לסדר שוב את הגבות בהתאם לכך. 

מה כולל קורס מיקרובליידינג?

היתרון העוד יותר נפלא של השיטה הזו היא כי כל אחת ממש, יכולה ללמוד כיצד לעשות זאת. קורס מיקרובליידינג, או קורס גבות בשיטת השערה, כולל מפגשים אשר מאפשרים לכן ללמוד לא רק כיצד לבצע את הפעולה, אלא גם כיצד פנים בכלל בנויות, כיצד לתקן פנים בעזרת עיצוב גבות, וכמובן לבסוף תקבלו הכשרה מלאה ובטוחה בשימוש במכשיר זה.

איפה נמצא קורס מיקרובליידינג במרכז?

קורס מיקרובליידינג במרכז כמובן תמצאו אצל יוסף גבות. בית ספרו של יוסף מור הוא אחד מבתי הספר המובילים ביותר בתחום היות והוא היה מהוגי השיטה מלכתחילה. במסגרת קורס גבות בשיטת השערה תוכלו ליהנות מהדרכה מלאה, בטוחה ואחראית בתחום וכך תהיו מוכנות לצאת ישר אל שוק העבודה.

לסיכום

שיטת מיקרובליידינג היא אחת המובילות ביותר בתחום עיצוב הגבות כיום, ובצדק. מדובר בהליך שאינו מזיק לפנים. במסגרת קורס לעיצוב גבות תלמדו כיצד להשתמש במכשיר העט הנייד ולצייר את הגבה המושלמת וכיצד להתאים אותה ללקוחה שלכן. 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644