עיצוב גבות איפור קבוע

עיצוב גבות איפור קבוע


הידעת שלעיצוב גבות איפור קבוע לא תמיד מתאים? 
אם את חושבת שבתחום עיצוב גבות איפור קבוע הוא האופציה המועדפת כדאי שתחשבי שוב. למעשה, בתחום עיצוב גבות איפור קבוע הוא לא תמיד מתאים מכמה סיבות:
  1. עיצוב גבות צריך להתאים למבנה הפנים של כל אישה באופן אישי. 
  2. איפור קבוע צריך להיעשות במקצועיות ובאופן מיומן.
למעשה, בתחום עיצוב גבות איפור קבוע הוא מתאים רק במידה והוא עונה על שני הפרמטרים.  יתרה מזאת, לפעמים בעיצוב גבות איפור קבוע יכול להזיק ולא רק להועיל, כך שבמקום להיראות יפה יותר את נראית הרבה יותר רע, למשל בגלל ערבוב לא נכון של פיגמנטים, עיצוב עמוק מדי, אי הבנה של גון העור ועוד. אם את חושבת שזה לא עניין קריטי את טועה ובגדול מסיבה אחת – כל פגם בפנים נראה מיד.
 
אז מה עושים?
אם גם את צריכה תיקון איפור קבוע בטח תשמחי לדעת שזה אפשרי אצל יוסף גבות. יוסף גבות מבצע תיקון איפור קבוע במטרה אחת – לגרום לו להיראות טבעי ולא מלאכותי. יוסף גבות מאמין שאם רואים מרחוק את האיפור הקבוע, סימן שהוא לא טבעי ושנעשתה עבודה לא טובה ולא מקצועית מספיק. ואיך יודעים שנעשתה עבודה טובה? ברגע שאת מקבלת מחמאות מאנשים שלא יכולים להצביע על השנוי שעשית.
 
רוצה להפוך את זה לפרנסה?
אם גם את מתעניינת בלימודי עיצוב גבות או מעוניינת ללמוד איפור קבוע – יוסף גבות הוא המקום המתאים עבורך. לנשים שמעוניינות ללמוד איפור קבוע מציע יוסף גבות לימודי עיצוב בשיטת השערה שכוללים מורפולוגיה, תורת הצבעים ושיטות לעיצוב גבות. אמנם הנפוצות ביותר בשיטות לעיצוב גבות הן פינצטה ושעווה, אבל ביוסף גבות מאמינים שהשיטה הטובה ביותר היא התאמה למבנה הפנים. 
 
יהלום או לב?
יוסף גבות מחלק את מבנה הפנים הנשיים ל-6 צורות בסיסיות:
  • פנים עגולות – פנים שרחבות יותר באזור הלחיים למרות שרוחבן שווה כמעט לכל אורכן.
  • פנים ארוכות – פנים שבהן המצח, הלחיים והלסת נמצאים באותו רוחב אך הסנטר בולט
  • פנים מרובעות – פנים שבהן המצח, הלסת והלחיים נמצאים באותו רוחב אך הלסת מרובעת 
  • פנים אובליות- פנים שמתחדדות בעדינות באזור הסנטר ושכוללות עצמות הלחיים בולטות ומצח רחב יחסית לסנטר. 
  • לב – פנים אובליות עם סנטר חד יותר
  • יהלום – פנים זויתיות שמתרחבות בצדדים ושכוללות מצח נמוך או קצר 
 
לא מצליחה להחליט איזה מבנה פנים יש לך?
פני למתחם האסתטיקה של יוסף גבות כדי לקבל עיצוב גבות מקצועי בהתאמה אישית. המתחם נמצא בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה ולרשותך מספר אמצעים ליצירת קשר: הטלפון שמספרו 03-5252622, הדואר האלקטרוני שכתובתו  Yossefgabot.sh@gmail.com, אתר האינטרנט שבו ניתן להשאיר הודעה וכן הפלטפורמות החברתיות אינסטגרם ופייסבוק. אנחנו בטוחים שאת תופתעי לטובה מהמקצועיות, מהשירות ומהיחס החם, אז למה את מחכה?
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644