רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

עיצוב גבות בשיטת ההצללה

עיצוב גבות בשיטת ההצללה


לא שמעת עוד על עיצוב גבות בשיטת ההצללה?
אם טרם שמעת על עיצוב גבות בשיטת ההצללה הגיע הזמן שתשמעי מסיבה אחת – עיצוב גבות בשיטת ההצללה הוא הטרנד הכי חזק כיום בתחום עיצוב הגבות. למעשה, עיצוב גבות בשיטת ההצללה עושה שימוש באיפור קבוע כדי להסתיר ו/או לטשטש צלקות, למשל באמצעות שימוש בגוונים משלימים או בגוונים שונים של מייק אפ. רוצה לדעת עוד על עיצוב גבות בשיטת ההצללה? המשיכי לקרוא או פני ליוסף גבות. 
 
ההבדל הקטן שעושה שנוי גדול
הידעת שעיצוב ומלוי גבות יכולים לשפר את המראה החיצוני בצורה משמעותית ובקלות יחסית? למעשה, עיצוב ומלוי גבות יכול לעדן, לרכך ולהעניק פרופורציה נכונה לכל פנים, אבל יש לעשות זאת בהתאמה למבנה הפנים של כל אישה. למשל: לפנים עגולות מתאימות גבות ישרות עם עלייה קטנה בסופן שתשבור את המבנה העגול, לפנים מאורכות מתאימות גבות ארוכות שיקצרו את אורך הפנים ועוד.
 
אבל מה ההבדל בין סוגי הגבות?
יוסף גבות מבדיל בין 4 סוגי גבות – 
  • גבות עגולות – גבות שמרכך את מבנה הפנים ומסייע בטשטוש סנטר מחודד ומבנה פנים צר. גבות אלו לא מתאימות לנשים עם עיניים בולטות ולנשים עם עפעפיים נפולים.
  • גבות כנף – עיצוב גבות שנחשבות לקלאסי כי הן כוללות זוית רכה שעוזרת לטשטש עפעף נפול.
  • גבות משולשות – גבות שמעניקות מראה צעיר ושיוצרות אשליית מרחב בעפעפיים. עיצוב גבות זה מתאים במיוחד לנשים עם מבנה פנים מרובע ולנשים עם עיניים שקועות.
  • גבות שטוחות –גבות שמתאימות לפנים ארוכות ולבעלות עיניים בולטות
 
ומה קורה אם הגבות לא מתאימות למבנה הפנים?
אם הגבות אינן מעוצבות בהתאם למבנה הפנים יש בכך פגיעה בסימטריה, בפרופורציה ובאסתטיקה של האישה. לכן, בכל מקרה שנדרש תיקון גבות מומלץ לפנות לאנשי מקצוע ובראשם יוסף גבות. ליוסף גבות מחלקה לתיקון גבות שמתקנת שגיאות של מעצבי גבות לא מקצועיות ולא מיומנים, למשל איפור קבוע בגבות שנעשה באופן לא מוצלח או לא מקצועי מספיק.
 
איך יודעים שהאיפור לא מוצלח?
ליוסף גבות דרך ייחודית לקבוע אם איפור גבות קבועות הוא מוצלח או לא. הוא עושה זאת באמצעות מדד הטבעיות ובמילים אחרות בודק את האקסיומה הבאה: אם גבות קבועות נראות טבעיות הן מוצלחות ואם הן נראות מלאכותיות הן לא מוצלחות. למעשה, יוסף גבות אף פעם אינו מתפשר על המראה הטבעי ומעדיף אותו תמיד, גם מול טרנדים אופנתיים כאלה ואחרים ומגמות אסתטיות חולפות. 
 
אז מה את צריכה לעשות?
אולי תתפלאי ותשמחי לדעת אבל את צריכה רק לבחור ובינתיים אפילו בלי לקום מהכסא. לרשותך מספר אמצעים ליצירת קשר עם יוסף גבות והבחירה בידייך אם להתקשר לטלפון שמספרו 03-5252622, אם לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת Yossefgabot.sh@gmail.com, אם להשאיר הודעה באתר האינטרנט או אם ליצור קשר באמצעות המדיות החברתיות אינסטגרם ופייסבוק. 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622