עיצוב גבות - הסודות

כל מה שרציתן לדעת
לעתים קרובות, הפרטים הזעירים ביותר בגופנו הם גם המוזנחים ביותר, אך דווקא הם יכולים גם לעשות הבדל גדול. קחו את הגבות שלכן למשל: אם אתן תוהות כיצד לשפר את המראה שלכן בצורה משמעותית ללא החדרת מחטים לתוך הפנים -  זה הזמן לטפל בגבות שלכן.

צורת הגבה שלכן יכולה לשנות את כל המראה שלכן! גבות הן לא סתם אוסף של שערות זעירות מעל לעיניים. גבה  דקה וקמורה שמתאימה למישהי שאתן מכירות , לאו דווקא מתאימה לכן - הרבה תלוי בצורת הפנים ובקו הגבה הטבעי שלכן. הגבות מהוות חלק חשוב ודומיננטי  אשר משפיע  מראה  והבעת הפנים שלכן . גבה שאינה מעוצבת נכון תיצור הבעת פנים משונה, חוסר פרופורציה ומראה לא טבעי.
עיצוב גבות עפ"י מבנה פנים:
כדי להגיע למראה המבוקש יש לנצל את הפוטנציאל הטבעי של הגבה היות ולא כל צורה מתאימה ומחמיאה למבנה הפנים. עדיף להתייעץ ולבחור בקפידה את הצורה המחמיאה ביותר למבנה הפנים.

למבנה עגול:
עיצוב גבה ישרה עם עלייה לקראת הסוף שתשבור את המבנה העגול ותייצר שינוי דרסטי לעגלגלות.

עיצוב גבות למבנה פנים ארוך:
עיצוב גבות עבות וארוכות בצדדים שישברו מעט את האורך. בכל מקרה מומלץ לשמור על גבות ארוכות ככל האפשר ולזכור שגבה ארוכה היא סקסית!

בחירת צורה :
הדרך הטובה ביותר להדמיית צורת הגבה היא באמצעות שרטוט. ניתן לעשות זאת בעזרת עיפרון גבות כדי שתוכלי לראות את השינוי באופן מוחשי.

יש לך קרחת בגבה?
במידה וחסר שיער, יש לאפשר לגבות להתמלא כך שאופן הגידול יהיה בהתאם לצורה שבחרת.  בעניין הזה ס ב ל נ ו ת היא מילת המפתח; זה קורה לאט - אבל לבסוף הן מתמלאות באופן טבעי.

עיצוב גבות - שימור וטיפוח:
ניתן "לנקות" שערות סוררות בעזרת פינצטה פעם בשבוע-שבועיים. חשוב לעקוב אחר קווי המתאר ולהשתדל לא לפגוע בקווי המעצבת. מומלץ להגיע לטיפול כאשר הגבות מתחילות לאבד צורה וזקוקות לרענון. זה לוקח בין שלושה שבועות לחודש, בהנחה שמדי שבוע את מקפידה לנקות את השערות המיותרות. הכלים המומלצים: חוט, פינצטה ושעווה.

חשוב מאוד לא לנקות כל שערה שאת רואה במראה, כי מחר יצמחו לך השערות שהוצאת שלשום וכן הלאה. הצמיחה מוגברת במיוחד בחודשי הקיץ. בסיום הטיפול מומלץ למרוח ג'ל אלוורה להרגעת העור.

עיצוב גבות בהתאם לעונה
הגבה האידיאלית בחורף מתחילה בקו ישר מעל זווית העין הפנימית ומסתיימת בקו אלכסוני דמיוני מזווית העין החיצונית עד לכנפות האף. תחילתה עבה עד לנקודת הגובה ומשם היא הולכת ונהיית דקה יותר.

עיצוב גבות - הסודות

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644