רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

עיצוב גבות עבות


בניגוד לשאר איברי הפנים, את הגבות שלנו ניתן לחתוך, לקצוץ, לגזור, לעצב ולמלא במגוון דרכים וצורות. זוהי קבוצת שיער משמעותית מאד בפנים, שבעצם מאפיינת לחלוטין את הבעת פנינו. עיצוב הגבות שלנו משפיע לא רק על נקיון ואסתטיות הפנים, אלא על כל ארשת הפנים. בעזרת הגבות אנו מביעים רגשות, ועיצוב גבות נכון יכול להשפיע על הדרך בה אנשים מביטים בנו ומאבחנים את אישיותינו. עיצוב הגבות חשוב מאד למראה הפנים שלנו, ומשפיע באופן ישיר על הרושם הראשוני שאנחנו יוצרים אצל סביבתנו.

גבות עבות יכולות להיות הן בעיה והן יתרון. תלוי עד כמה הן עבות ובאיזה עשור את חיה... בשנות החמישים, למשל, גבות עבות היו סמל הנשיות. בשנות השבעים גבות עבות היוו קללה, ונשים רבות עיצבו את גבותיהן כפסים דקיקים וארוכים מעל העיניים.
פרידה קאלו, הציירת המקסיקנית שהפכה לסמל הפמיניסטיות והנשיות החזקה, ידועה בזכות גבות עבות במיוחד. כמובן שאצלה הגבות הן סמל מסחרי, וחוסר העיצוב שלהן מקנה מראה גברי וקשוח מדי. אך לעומתה, אליזבת טליור, סמל הנשיות הנהנתנית, היא בעלת גבות עבות במיוחד. עבורה הן סמל לחוזק ולדומיננטיות, והן מעוצבות בגסות המקנה להן מראה טבעי ונשי מאד. נשים רבות מעריצות עד היום את אליזבת טליור וחושקות להיראות כמותה. גם אודרי הפבורן, ברוק שילדס וג'ניפר קונלי, כולן שחקניות מוערכות ויפיפיות, ניחנו בגבות עבות וכהות במיוחד. השחקנית הישראלית של ימינו, אניה בוקשטיין, מסמלת גם היא את היופי הטבעי שבגבות עבות. פניה רכים ונשיים, אך מאופיינים בגבות עבות שנותנות מראה מיוחד וחזק לפניה.

רוב הנשים שניחנו בגבות עבות זקוקות לעיצוב, על מנת לשמור על העובי אך לתת לגבות מראה נקי ונשי יותר. מי שאיננה בעלת גבות עבות, וברצונה לעבות את גבותיה, יכולה לעשות זאת בעזרת השיטה החדשה של יוסף גבות. יוסף מור הוא אומן גבות רב שנים, ומתמחה בעיצוב של גבות עבות. השיטה, המבוססת על טכניקה של מילוי גבות נקודתי, הומצאה ופותחה ע"י יוסף ונקראת The New Look. היא מיועדת לנשים שמעוניינות בגבות עבות, אך מאסו בשיטות מלאכותיות כמו עפרונות איפור זמניים או איפור קבוע. יוסף מומחה לעיצוב ומילוי גבות, ויכול להעניק לך גבות עבות , מעוצבות ונקיות בדרך הקלה והנעימה ביותר, ללא כאבים מיותרים. השיטה החדשה שלו, שמלווה בכישרונו ונסיונו הרב, הופכת את הטיפול של יוסף בגבותייך לאיכותי ויעיל, המביא לתוצאה טבעית ויפה.

בואי ליוסף גבות ליצור לעצמך גבות עבות וטבעיות, שיקנו לך מראה רענן, נשי וחזק.
 

עיצוב גבות עבות

אפילציה  
אפילציה
 
 

 - מידע נוסף - 

 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622