רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

פדיקור לרגליים

פדיקור לרגליים


פדיקור לרגליים – הדור הבא
אם את רוצה להינות מהדור הבא של פדיקור לרגליים הגעת למקום הנכון. במתחם הקוסמטיקה של יוסף גבות תוכלי להינות מפדיקור לרגליים איכותי במיוחד ומשלל טיפולים מפנקים. אם את נועלת מדי פעם עקבים את כבר יודעת כמה חשוב פדיקור לרגליים. ולכל שאר הנשים שחושבות שפדיקור לרגליים מסתכם במריחת לק אנחנו ממליצים לנסות מסיבה אחת – אחרי פעם אחת לא תבינו איך חייתן עד עכשיו בלי פדיקור. אנחנו ממליצים לך להמשיך לקרוא ולגלות כל מה שרצית לדעת על פדיקור, אבל כנראה לא היה לך את מי לשאול.

כמה זה עולה?
לפדיקור מחירים שונים שנובעים מההבדלים בידע, בנסיון, במומחיות ובמקצועיות של הפדיקוריסט או הפדיקוריסטית. עם זאת, אצל יוסף גבות לפדיקור מחירים שווים לכל נפש וכיס כי יש לו קו מנחה אחד – "איכות לא צריכה לעלות ביוקר". למעשה, מכון הפדיקור של יוסף גבות נחשב לטוב ביותר מבחינת פדיקור בפתח תקווה ובמרכז הארץ. המכון נגיש למגיעות בכביש 4, לנוסעות בציר ז'בוטינסקי ואפילו לנוהגות בכביש 6 כך שכולן יכולות להינות מפדיקור איכותי ומפנק. 

אתה מוכר לי מאיפשהו?
לכן, אם את מחפשת מכון פדיקור בפתח תקווה או באזור המרכז את מוזמנת ליוסף גבות. במקום תוכלי להינות כאמור מטיפולי יופי נוספים כמו הסרת שיער מהפנים, עיצוב גבות בשיטת השערה ועוד. כל טיפולי היופי במקום (למשל הסרת שיער מהפנים) נעשים תוך התאמה אישית ומבוססים על הידע, הנסיון והמקצועיות של יוסף מור הלא הוא יוסף גבות. ואם הוא נראה לך מוכר את לא טועה כי יש לו פינה קבועה בטלויזיה (תוכנית "מילון היופי" בערוץ 10). אבל יוסף גבות הוא לא רק סלב אלא איש מקצוע מהשורה הראשונה ומיד נפרט.

להינות מהטוב ביותר
יוסף גבות נחשב לאחד מאנשי המקצוע הטובים בארץ בתחום היופי והאסתטיקה ולא בכדי : הוא אחד מהראשונים בארץ שפיתח ויישם את תחום עיבוי ומילוי הגבות בשיטת השערה, מפעיל אקדמיה ללימודי איפור קבוע ועיצוב גבות בשיטת השערה וכאמור מופיע תדיר בתוכניות אירוח. יוסף גבות נחשב לאושיה בתחום האיפור הקבוע בארץ ונחשב לשם דבר בכל הקשור לאסתטיקה. יוסף גבות עושה שמוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיה החדישה ביותר במטרה אחת- להפוך כל אישה להרבה יותר יפה ומה יותר יפה מעמידה יציבה? 

אז מה צריך לעשות?
אולי תתפלאי, אבל כדי להינות מהשירות המקצועי והיחס החם של יוסף גבות את לא צריכה לטרוח. כל שנדרש ממך לעשות הוא לבחור את דרך יצירת הקשר עם יוסף גבות: טלפון, מייל, אינטרנט או רשתות חברתיות. למעשה, את יכולה ליצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו 03-5252622, באמצעות המייל שכתובתו Yossefgabot.sh@gmail.com, באמצעות הפייסבוק או האינסטגרם, להשאיר הודעה באתר האינטרנט או להגיע פיזית למתחם בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה.  
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622