פיסול פנים

רוצה לטפל בקמטים שלך בצורה טובה יותר? היום זה אפשרי בהחלט!


הטיפולים הקוסמטיים לפיסול פנים הם הטיפולים המתקדמים ביותר הקיימים היום לטיפול בקמטים והם למעשה מבטלים את הצורך בניתוחים פולשניים למתיחת הפנים. באמצעות טשטוש הקמטים בצורה מדוייקת תוך שמירה על מראה טבעי, ניתן לקבל מראה עור פנים צעיר ללא המראה המלאכותי שהיה נפוץ בשימוש הניתוחים הקוסמטיים שהיו נהוגים בעבר. אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות משתמשים בשיטות החדישות ביותר לפיסול הפנים על מנת לשמור על המראה הטבעי של הפנים שלך ולטשטש את הקמטים בצורה עדינה ומדוייקת וזאת באמצעות המכשור המתקדם ביותר וחומרי טיפול העומדים בכל התקנות של משרד הבריאות.

טיפולים איכותיים לעור הפנים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית

אחת הדרכים לטפל בעור הפנים בצורה מדוייקת היא באמצעות הזרקות בפנים של חומצה היאלורונית. החומצה ההיאלורונית עשויה מחומר טבעי המצוי בגוף האדם ולכן היא המומלצת ביותר היום לשימוש בהזרקות בפנים לטיפול בקמטי עור. אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות מעניקים לך את הטיפול הטוב ביותר באמצעות חומצה היאלורונית על פי תוכנית טיפול מסודרת שאנחנו נבנה במיוחד עבורך. בביקור אצלנו בקליניקה, נוכל להכין תוכנית הכוללת את מספר הטיפולים הנדרשים לעור הפנים שלך.

קביעת תור לטיפול בעור הפנים ללא פעולת ניתוח

רוצה לעשות מתיחת פנים ללא ניתוח? אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות הכתובת בשבילך! עם שיטות הטיפול המתקדמות ביותר, את יכולה לעשות מתיחת פנים ללא ניתוח ולהינות ממראה טבעי, רענן וצעיר יותר המספק גם הבעות פנים טבעיות ולא מלאכותיות. הקליניקה שלנו מנוהלת על ידי יוסף מור הנחשב לעילוי בתחום הקוסמטיקה והוא מביא איתו ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום הטיפול הקוסמטי לעור הפנים. הצוות שלנו יטפל בעור הפנים שלך ביסודיות ובעדינות הנדרשת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר תוך מספר קצר של טיפולים.

טיפול לפיסול פנים בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות

לקבלת פרטים נוספים על הטיפולים המתקדמים שלנו לפיסול פנים ולקבלת הצעת מחיר לטיפול הנדרש לך, צרי איתנו קשר דרך הטלפון המופיע באתר או באמצעות שליחת מייל לצוות שלנו בקליניקה. אנחנו בקליניקה לאסתטיקה של יוסף גבות נשמח להעניק לך את הטיפול הטוב ביותר להצערת העור והעלמת הקמטים בפנים.
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644