צביעת גבות

מהי צביעת גבות ולמי זה מתאים

המטרה בצביעת גבות היא לשדרג את המראה של הגבות הטבעיות שלם. הצביעה תעניק מראה יפה יותר לתווי הפנים, והצבע ידגיש משמעותית את הגבות וייצור להן מראה מלא וזוהר. הצביעה יכולה להתאים לנשים ולגברים כאחד ובעיקרון לכל מי שיש לו גבות דלילות ולכל מי שמעוניין לעצב מחדש את הגבות. כמו כן, ישנם מספר דרכים שונות לצביעה לטווח ארוך או לטווח קצר, וכדאי שתכירו אותן כדי שתוכלו לבחור בדרך המתאימה לכם ביותר.

כל הדרכים בהם ניתן לצבוע גבות

כדי להעניק לגבות מראה אחיד ניתן לצבוע אותן לטווח קצר או לטווח ארוך. אם מעוניינים לצבוע את הגבות לטווח קצר ניתן לעשות זאת בעזרת עיפרון או צללית באופן יום-יומי. דרך נוספת לצביעת גבות היא ע"י שימוש בצבע וחמצן ייעודיים בהתאמה לגוון השערות. התהליך עצמו לוקח כמספר דקות ומחזיק כשבוע עד עשרה ימים. אפשרות לטווח ארוך יותר היא צביעה באמצעות צבע חינה טבעי הצובע את כל האיזורים בין ומתחת לשערות, כך שבמקרה בו יש צורך בשיקום הגבות זהו פתרון זמני אידיאלי. הצוות שלנו בעל ניסיון רב בתחום ויישמח לייעץ בנוגע לסוג הצביעה המתאים וייצבע את הגבות באופן המקצועי ביותר.

על תהליך שיקום גבות

תהליך השיקום אורך כמספר חודשים עד שנה וחצי- תלוי בקצב צמיחת השערות והעובי שלהן. ככל שהלקוח צעיר יותר כך יש יותר סיכוי שהגבות יתמלאו במלואן וכי התהליך ייקח פחות זמן. בתור התחלה, אנו ננקה ונעצב את הגבה מחדש ונשאיר רק כשתי שורות מהאיזור הדליל כדי לאפשר צמיחה בהדרגה. לאחר כשבועיים תגיעו אלינו לטיפול בו הקוסמטיקאית תמרח צבע עם חומר המעודד צמיחה. כל טיפול אורך כמספר דקות וכדאי לחזור עליו פעם בשבוע או שבועיים.

צביעת גבות מקצועית תעניק לכם מראה מרשים

לסיכום, צורת הגבות יכולה לרכך את תווי הפנים ולהעניק להם מראה עדין ונאה יותר. כדי להשיג את התוצאות הרצויות לכם מתהליך הצביעה או השיקום של הגבות חשוב שתעברו את התהליך במכון המתמצע בתחום שגם יודע לבצע התאמות למבנה הפנים ולגוון העור. אנו נעניק טיפול אישי ואיכותי מבלי שתצטרכו לקרוע את הכיס. אז לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים כאן
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644