קורס מילוי קמטים

קורס מילוי קמטים


מעוניינת בקורס מילוי קמטים?
אם את מעוניינת בקורס מילוי קמטים בטח תשמחי לדעת שיש אחד כזה קרוב אלייך. באקדמיה של יוסף גבות בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה ניתן ללמוד קורס מילוי קמטים. אבל קורס מילוי קמטים הוא לא לבד והוא לא הקורס היחיד שנלמד במקום. 

קורס מילוי קמטים מצטרף לשורה מכובדת של קורסים, למשל קורס הדמיית שיער, קורס גבות בשיטת השערה ועוד. אנחנו ממליצים לך להמשיך לקרוא כדי לדעת עוד על הקורסים שיכולים לשנות את עתידך. ולא, זאת לא קלישאה אלא אמת לאמיתה.

קורסים לכל אחת
למעשה, באקדמיה של יוסף גבות את יכולה לבחור את הקורס המתאים לך מבין מגוון הקורסים. למשל, קורס הדמיית שיער, קורס גבות בשיטת השערה, קורס עיצוב גבות בסיסי ועוד. כל הקורסים במקום מבוססים על הידע, הנסיון, המקצועיות והמיומנות של יוסף גבות שנחשב לאושיה ולשם דבר בתחום עיצוב הגבות בארץ. 

כל הקורסים במקום משלבים עבודה מעשית פרקטית עם לימודים עיוניים ומאפשרים עבודה מיידית בתחום. רוצה דוגמה? אנחנו מזמינים אותך להמשיך בקריאה.

קורס עיצוב גבות בשיטת השערה
גולת הכותרת של הקורסים באקדמיה של יוסף גבות הוא קורס עיצוב גבות בשיטת השערה. הקורס כולל 8 מפגשים בני 3 שעות והוא משלב בתוכו קורס עיצוב גבות בסיסי. קורס זה נחשב למקצועי ומקיף במיוחד הודות לתכנית הלימודים המעמיקה שכוללת לימודי תורת הצבעים, מורפולוגיה ועוד. 

מחיר הקורס כולל חוברת עבודה, ציוד לתרגול, ערכה לעיצוב גבות ויש גם אופציה לרכישת מכשיר דיגיטלי, צבעים ומחטים. ועוד לא דיברנו על האופציה לחונכות אישית שאינה מוגבלת בזמן...

ומה המחיר?
אנחנו לא נחשוף את המחיר ורק נגיד שהוא שווה לכל נפש וכיס מסיבה אחת – כל לומדת בוחרת בעצמה את אופן התשלום המתאים לה, למשל מזומן, 10 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי או 10 תשלומים בצ'קים. הקורס מתאים לכל מי שרוצה להפוך אהבה ותשוקה לאסתטיקה לכדי מקצוע רווחי במיוחד. 

והכי חשוב – את יכולה לפתוח קליניקה משלך מיד עם סיום הקורס ולהתחיל לטפל ולהרוויח בגדול. מכירה את המשפט "תעבדי במה שאת אוהבת ולא תעבדי יום אחד בימייך"? הקורס הזה יכול להפוך את המשפט הזה למציאות בשטח.

אז איך נרשמים?
אם גם את מעוניינת להירשם או לקבל פרטים נוספים על אחד מהקורסים באקדמיה, בטח תשמחי לדעת שאין קל מזה. כל שאת נדרשת לעשות הוא ליצור קשר עם האקדמיה באמצעות הטלפון, המייל, הרשתות החברתיות או האינטרנט. 

למעשה, את צריכה רק לבחור אם לחייג לאקדמיה באמצעות מספר הטלפון 03-5252622, אם לשלוח מייל לדואר האלקטרוני Yossefgabot.sh@gmail.com, אם ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או האינסטגרם או אם להשאיר הודעה באתר האינטרנט. למעשה, לא משנה מה את בוחרת לעשות כי עצם הבחירה באקדמיה היא הבחירה הנכונה.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644