קורס מיקרובליידינג ברמת גן

למי מיועד קורס מיקרובליידינג ומה מעניק

מיקרובליידינג היא למעשה טכניקת עיצוב גבות בשיטת השערה. באמצעותה ניתן לבצע הדמיה של שערות באיזורים בהם חסרות שערות והדמיה למילוי קרחות. קורס מיקרובליידינג ברמת גן מתאים לבעלות ניסיון קודם בעיצוב גבות או לבוגרות קורס איפור קבוע המעוניינות להתפתח מקצועית ולהעשיר את הידע כדי להתמקצע בסוג טיפול נוסף שיוכלו להציע ללקוחותיהן. קורס המיקרובליידינג ברמת גן מזמין אתכם ללימודים מקצועיים ומעשירים שיעניקו לכם את כל הידע והביטחון שתצטרכו לתחילת לעבודה נכונה בתחום.

תנאי הקבלה לקורס

על מנת להתקבל לקורס עליכם להיות בעלי ניסיון בתחום האיפור בענפים השונים. כמו כן גם בוגרי קורס איפור מקצועי או קבוע יכולים להתקבל, כמובן בתנאי שיש להם 12 שנות לימוד מלאות. בנוסף, ידיעת השפה האנגלית באופן בסיסי היא גם נחוצה כדי שתוכלו להתמודד עם המונחים הנלמדים בקורס. תנאי קבלה נוסף, הוא מעבר ריאיון קבלה עם מנהל הקורס שיבדוק את מידת ההתאמה שלכם באופן אישי לקורס.

על תכנית הלימודים בקורס מיקרובליידינג ברמת גן

תכנית הלימודים המקיפה שלנו בתחום המיקרובליידינג-שיטת השערה כוללת מגוון שיעורים עיוניים מרתקים לצד התנסויות מעשיות. הלימודים עצמם אורכים כחודשיים במסגרת של כשישה מפגשים סך הכל. בשיעורים העיוניים תלמדו על תורת המיקרוביידינג, על ביצוע התאמת הגבה ללקוחה, אודות תורת הגוונים והצבעים וסטרילזציה ראויה. במהלך הלימודים בקורס מיקרובליידינג ברמת גן תעברו גם הדרכות והתנסויות מקצועיות במסגרתן תתרגלו שימוש בטכניקה על משטחי עבודה המדמים עור. חשוב שתדעו כי כל השיעורים העיוניים וההדרכות המעשיות מועברות ע"י מרצים בעלי ותק רב וע"י אנשי המקצוע המובילים בתחום.

אנו נלווה אתכם צעד-צעד בדרך להצלחה

בעזרת ארגז הכלים והידע הנרחב שתקבלו במהלך הלימודים תוכלו להשיג שליטה טובה בביצוע טכניקת המיקרובליידינג כך שתוכלו להגיע לקהל לקוחות נרחב יותר. המדריכים שלנו יעניקו חונכות צמודה וליווי אישי לאורך כל הדרך לפי קצב הלמידה האישי שלכם כדי לעזור לכם להשיג ביטחון בביצוע הטכניקה ולהתמקצע בה. מחנה האימונים שלנו גם יאפשר לכם להתנסות בזמן בלתי מוגבל עד השגת שלמות. הכל כדי שבסיום הקורס תגיעו לשליטה מוחלטת בשיטת המיקרובליידינג שתשים אתכם על דרך המלך. אז לתיאום פגישת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644