קורס עיצוב גבות

קורס עיצוב גבות


מתעניינת בקורס עיצוב גבות?
אם גם את מתעניינת בקורס עיצוב גבות בטח תשמחי לדעת שהגעת למקום הנכון. אנחנו ממליצים על קורס עיצוב גבות אצל יוסף גבות שהוא היחידי שמשלב פרקטיקה ותאוריה. קורס עיצוב גבות באקדמיה של יוסף גבות כולל 2 מפגשים של שלוש שעות, אבל למרות אורכו הקצר הוא מעמיק ביותר וכולל חלקים עיוניים ומעשיים כאחד. יתרה מזאת, קורס עיצוב גבות ביוסף גבות משמש כבסיס ללימוד מתקדם של טכניקות להדגשת תווי פנים, למשל קורס עיצוב גבות בשיטת השערה.  

קורס שיטת השערה
באקדמיה של יוסף גבות ניתן ללמוד גם עיצוב גבות בשיטת השערה וקורסים לאיפור קבוע, למשל קורס איפור קבוע פרא רפואי וקורסים נוספים. ואת יכולה להסיר דאגה מליבך כי לקורס איפור קבוע גבות בשיטת השערה מחיר שפוי, כך שהוא מתאים לכל כיס. אז אם את מתעניינת בקורס איפור קבוע פרא רפואי, בקורסים לאיפור קבוע או בקורס לעיצוב גבות פני לאקדמיה של יוסף גבות. מיד נסביר איך עושים את זה אבל את בטח רוצה לדעת כמה זה עולה, נכון? המשיכי לקרוא וקבלי את התשובות לכל שאלותייך.

רגע, אבל כמה זה עולה? 
כאמור, לקורס איפור קבוע גבות בשיטת השערה מחיר שמתאים לכל נפש וכיס וניתן לשלם במזומן , ב-10 תשלומים באמצעות כרטיס אשראי ללא ריבית או באמצעות 10 המחאות. וזה לא הכל כי מחיר הקורס תלוי אך ורק בך ובמכשיר שתרכשי: מכשיר מסוג מ'גיק או מכשיר amiea. הלימודים נערכים באקדמיה בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה שנגישה לבאים מכביש 4 ולנוסעים בציר ז'בוטינסקי. ועכשיו אחרי שסגרנו את סוגיית המיקום בואי לדעת למה ללמוד דווקא אצל יוסף גבות.

למה ללמוד באקדמיה של יוסף גבות?
כי רק באקדמיה של יוסף גבות את נהנית מהידע, הנסיון, המומחיות והאיכות המקצועית של יוסף גבות – האיש שהפך לשם דבר ולאושיה ארצית בתחום הגבות בארץ. יוסף גבות היה אחד הראשונים בארץ שפיתחו ויישמו את השיטה החדשנית לעיצוב גבות – שיטת השערה. לימודים באקדמיה של יוסף גבות מאפשרים לכל אחת להפוך את האהבה שלה לאסתטיקה למקצוע. במילים אחרות: להגשים חלום ולהתפרנס בכיף או כמו שאמרו חכמים: "תעבדי במקצוע שאת אוהבת ולא תעבדי יום אחד בחיים". 

אז איך נרשמים?
כדי להירשם לקורסים בעיצוב גבות באקדמיה של יוסף גבות ולהבטיח את מקומך נדרש פקדון. פקדון זה כולל דמי רישום בסך 10% ממחיר הקורס והוא ניתן להחזרה. לפרטים נוספים את מוזמנת ליצור קשר עם האקדמיה של יוסף גבות בטלפון 03-5252622, במייל Yossefgabot.sh@gmail.com, להשאיר הודעה באתר האינטרנט או ליצור קשר באמצעות הפייסבוק/אינסטגרם. אנחנו בטוחים שזה הצעד הראשון לקראת קריירה מוצלחת של שנים רבות, אז הבטיחי את מקומך בקורסים של יוסף גבות וצרי קשר עוד היום. נתראה בקורס.
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644