קו לסת

קו לסת – איך נעצב אותה ואיפה?


כיום טיפולים אסתטיים כבר אינם נחשבים יותר לטאבו ודווקא מבטאים את רצונה של האישה לשים עצמה קודם. אישה עוברת טיפול אסתטי על מנת להרים את הביטחון העצמי שלה, ולא בשביל אף אחד אחר. 

חלק מהטיפולים האסתטיים הפופולריים ביותר הוא עיצוב קו לסת. אז כיצד הטיפול מתבצע ואיפה הכי כדאי לעשות אותו?

למה צריך עיצוב קו לסת?


לעיתים ככל שמזדקנים קו לסת אינה נשארת אחידה ונהיית מדלדלת או פחות חדה. עקב זאת, נוצר מראה יותר מלא, לא מדויק, ופחות מרשים. קו לסת חדה לעומת זאת, מקנה נראות צעירה יותר ולכן נשים רבות בוחרות ללכת לכיוון זה.

איך נעשה מילוי קו לסת?


לרוב המילוי מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לאזור. מדובר בחומצה טבעית שקיימת בגוף, ומסייעת למראה עור פנים רענן ומחודש. לכן מדובר בטיפול טבעי ומומלץ. בנוסף ניתן להשלים לטיפול זה גם טיפול בגלי רדיו.

הפתרון הזה הוא המומלץ ביותר היות והוא לא דורש מאתנו לגשת להליך כירורגי שתוצאותיו עלולות להיות קבועות ובלתי רצויות. עם מילוי קו לסת ניתן לחזור ולעשות את הטיפול בכל פעם בהתאם למידת הצורך שלנו.

האם יש תופעות לוואי?


חשוב לשים לב, כי ביומיים הראשונים לאחר הטיפול לא בהכרח נראה תוצאות. זאת היות ולוקח לאזור המטופל זמן השתקמות קצר ביותר. תוכלו לשים לב לנפיחות, אדמומיות ואולי אפילו בצקת, אך כל אלה ייעלמו מהר ואז תוכלו ליהנות מן התוצאות.

איפה אפשר לעשות מילוי קו לסת?


עיצוב ומילוי של קו לסת ניתן לעשות כמובן אצל מרפאת האסתטיקה של יוסף גבות. במרפאה המפורסמת הזו ניתן לקבל ייעוץ מקיף והתאמה מלאה של טיפול לפנים שלך כיום. בנוסף, תוכלי ליהנות מטיפולים אסתטיים נוספים שירימו לך את הביטחון העצמי סוף סוף בדיוק כמו שמגיע לך.

לסיכום


עיצוב קל הלסת הוא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בתחום היופי. הטיפול מאפשר לנו להצעיר את נראות הפנים באמצעות הליך טבעי שאינו דורש התערבות כירורגית. התוצאה של הטיפול היא לטווח ארוך וטבעית לחלוטין.

הטיפול מתבצע בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית לאזור קו הלסת, אשר מסייע לעצב את הפנים ולחדד את הקו הנדרש. לאחר יומיים של החלמה תוכלו ליהנות מתוצאות ההליך הנפלא הזה.
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644