רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

שיטת הצללה לגבות

שיטת הצללה לגבות


עוד לא שמעת על שיטת הצללה לגבות?
אם עוד לא שמעת על שיטת הצללה לגבות הגיעה הזמן שתשמעי מסיבה אחת – זו השיטה הכי טרנדית לשיקום גבות. בשיטת הצללה לגבות עושים שימוש באיפור קבוע כדי להסתיר ולטשטש צלקות ולתקן נזקים קודמים, למשל ערבוב לא נכון של פיגמנטים, אי הבנה של גוון העור ואפילו עבודה עמוקה מדי. אבל לפני שבוחרים בשיטת הצללה לגבות כזו או אחרת יש לבדוק שני דברים: שהיא מבוצעת ע"י אנשי מקצוע בתחום האסתטיקה ושהיא מותאמת לכל לקוחה באופן אישי. 

והכי חשוב
בשיטת הצללה לגבות ובשיטות אחרות של איפור קבוע בגבות יש כלל אצבע אחד – הגבות צריכות להיראות טבעיות. למעשה, אם רואים את האיפור מרחוק זה סימן לעבודה לא טובה ולא מקצועית מספיק. בתחום הגבות המראה הטבעי חשוב במיוחד כי הפנים הם האיבר הבולט ביותר בגופנו, כך שהן לא רק הדבר הראשון ששמים אליו לב אלא גם כל פגם נראה בהן מיד. והסימן הבולט ביותר לגבות במראה טבעי הן העובדה שמתחילים לקבל מחמאות.

כמה זה עולה?
כמו בתחומים אחרים של איפור קבוע, גם לשיטת השערה לגבות מחיר משתנה בהתאם למקצועיות, לידע ולנסיון של איש המקצוע. עם זאת, גם אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר לשיטת השערה לגבות מחיר שווה לכל נפש וכיס. למשל, יוסף גבות שנחשב לשם דבר בתחום הגבות בארץ, מאמין שעיצוב גבות צריך להיות נגיש ו"בשביל איכות לא צריך לשלם ביוקר". אם גם את מתעניינת בהצללה לגבות או בשיקום גבות את מוזמנת להמשיך לקרוא.

אז איך זה עובד?
בהצללה לגבות עושים שימוש בגוונים משלימים או בגוונים שונים של מייק אפ במטרה אחת – לתקן טעויות שנעשו בתחום האיפור הקבוע בגבות ע"י קוסמטיקאיות לא בקיאות, למשל קוסמטיקאיות לא מקצועיות ומיומנות מספיק, קוסמטיקאיות שעושות שמוש בחומרים רעילים ועוד. בתחום הגבות עבודה רשלנית היא בולטת כי במחי יד אפשר להרוס בקלות פנים יפות, וחבל. אז איך עושים את זה בהצלחה? פונים ליוסף גבות

הכי טוב שיש
ליוסף גבות נסיון של יותר מ-15 שנה בתחום האסתטיקה בכלל ועיצוב הגבות בפרט. הוא אחד מראשוני מעצבי הגבות בארץ שפיתחו ויישמו את שיטת השערה לעיצוב גבות, כך שהוא הכי מקצועי ומיומן שאפשר. יוסף גבות עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי שכל אישה תהיה יפה. לא פלא איפה שהוא נחשב לאושיה בתעשיית האיפור הקבוע בארץ.

אז מה צריך לעשות?
אם גם את רוצה ליהנות מידי הקסם של יוסף גבות את מוזמנת ליצור קשר. הוא עומד לרשותך בז'בוטינסקי 96 בפתח תקווה, בטלפון שמספרו 03-5252622, בדואר האלקטרוני שכתובתו Yossefgabot.sh@gmail.com, בפייסבוק, באינסטגרם או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של יוסף גבות. אנחנו בטוחים שלא תצטערי ושאפילו תמליצי לחברות. אז למה את מחכה? צרי קשר בהקדם ותהיי הכי יפה שאפשר.
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
ז'בוטינסקי 96,  פתח תקווה  

טלפון:

03-5252622