מומחה בתחום האסתטיקה
ועיצוב גבות בשיטת השערה

 
 
רשת מכוני האסטתיקה והיופי
האקדמיה - עצוב גבות שיטת השערה

יוסף גבות


יוסף גבות – מומחה בתחום האסתטיקה, עיצוב גבות, שיטת השערה ואיפור קבוע

מתחם מכוני האסטתיקה והיופי "יוסף גבות" מתבססת על טהרת המקצועיות, יחס אישי ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

רח' הערבה 1 גבעת שמואל | 072-33-80-644

   


האקדמיה


חוד החנית היה ונשאר תחום הדגשת תווי הפנים ועיצוב הגבות קו זה ממשיך לשמש באקדמיה כאשר הבסיס לתהליך הלימוד הינו קורס עיצוב הגבות המפורסם והמקיף ביותר בארץ. קורס זה משמש בסיס לכל התורה של הדגשת תווי פנים ומאפשר למסיימות כבר לעבוד בתחום פופולארי וריווחי גם בתור השלמת הכנסה.
 
תהליך הלימודים המומלץ הינו שילוב מסלול לימודים מלא שמתחיל בבסיס הלימוד ממשיך דרך תורת האיפור הקבוע ומסתיים בהשתלמות היוקרתית והייחודית לבית יוסף גבות והיא "הדגשת תווי הפנים"

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom

"יוסף גבות" הינה קליניקה רפואית לאסתטיקה בניצוחו של מעצב הגבות, יוסף מור.


ליוסף 15 שנות וותק וניסיון, ולאורך השנים פתח סניפים בתל אביב, רמת גן ופתח תקווה. סניפו הראשון הוקם בכיכר המדינה. כיום, האקדמיה בפתח-תקווה מהווה מרכז חדש ומתקדם המכיל בתוכו חוויית אסתטיקה מקיפה, מקצועית, יוקרתית ומותאמת אישית.  

יוסף מור, בעל המותג המצליח "יוסף גבות", החל את צעדיו הראשונים בעולם הקוסמטיקה בהיותו רק בן 20, כשהלך ללמוד קוסמטיקה בבית ספר מקצועי. מבין כל תחומי הלימוד, יוסף התעניין במיוחד בתחום עיצוב הגבה והוקסם מהתחום.

מאז, צבר יוסף 15 שנות ניסיון ומקיים בקליניקה שלו מגוון טיפולים משלימים לחוויית אסתטיקה מקיפה הכוללים עיצוב ושיקום גבות, הדגשת עפעפיים וריסים, מגוון טיפולי פנים ואנטי-אייג'ינג, בוטוקס, הסרת שיער ועוד.

שנים של ניסיון הפכו את "יוסף גבות" לשם נרדף לעיצוב גבות ולמוביל בתחומו בישראל.

 


ותק וניסיון בתחום האסתטיקה
והדגשת תווי פנים


מדוע בשיטת יוסף גבות?


חווית אסתטיקה
מקיפה ומגוונת:
הכל בחלל אחד!


התאמת הטיפול הנכון
לכל לקוח/ה


אקדמיה ללימודי האסתטיקה והדגשת תוווי הפנים, מסלול לימודים מקיף וייחודי


הרשת לאסתטיקה והיופי "יוסף גבות" מתבססת על טהרת חוויית טיפוח ייחודית, סבלנית ויסודית בניחוח אישי.  

הרשת מונה כיום סניף מרכזי בפתח תקוה ואקדמיה ללימודים.

יוסף הינו אמן מוביל בשוק הישראלי בתחום שיטת השערה שבין היתר כולל עיצוב גבות בשיטת השערה, טכניקה לעיצוב הגבות המחזיקה כשנה ונראית טבעית לחלוטין.

שיטת השערה מתבצעת על ידי יוסף והצוות שלו באמצעות מכונה איכותית המיובאת מגרמניה, העומדת בכל התקנים ומובילה בחדשנותה בתחום.

יוסף פיתח וגיבש צוות ייחודי המעניק טיפולי עיצוב, מילוי, שיקום ותיקון גבות המקיף והיחיד מסוגו בישראל, ומציע בקליניקה שירות שיקום ותיקון גבות בשיטת השערה.

​שירות ייחודי נוסף לקליניקה מוצע לאנשים המגיעים עקב סיבות כמו מחלה, תאונה או עיצוב גבות לא מקצועי בשיטות מצלקות.  כמו כן, הקליניקה מציעה עיצוב והדגשה לגבות הדורשות דיוק ונגיעה אסתטית קלה בלבד, עקב בניית צורה לא מתאימה לתווי הפנים במשך השנים או מריטה מאסיבית של השערות.

"הקליניקה מקדמת את כל הערכים שחשובים לי, מקצועיות, שירותיות, אמינות, מומחיות ומחוייבות לטיפוח איכותי ומותאם אישי לכל אחד ואחת.

שיטת השערה הינה שיטה מדהימה לעיצוב ושיקום גבות, אני תמיד ממליץ לבדוק שמי שמטפל בכם הוא מומחה בתחום בעל ניסיון וותק, זאת על מנת שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר. אנחנו כאן על מנת להבטיח כי העבודה שתתבצע היא טובה ומקצועית, ללא חששות מצד המטופלים".

 


טיפולים


כ 35% מהנשים שמגיעות ליוסף מבקשות להסיר איפור לא מוצלח.

הפנים הן האיבר הבולט ביותר וכל פגם בו ישר נראה לעין. החידוש האחרון בתחום האיפור הקבוע הוא "מחיקה" בטכניקה של גוונים משלימים או גוונים של מייק אפ. בשיטה הזו אפשר להסיר גם ולטשטש צלקות.
 
 

זה הזמן לטפל בגבות שלכן!

צורת הגבה שלכן יכולה לעדן לרכך ולהעניק פרופורציה נכונה לפנים.
 
מילוי גבות - יוסף גבות
עיצוב גבות בשיטת השערה - יוסף גבות

עולם הדגשת תווי הפנים ייחודי ומתבסס על ההבנה כי הטבע מפרש סימטריה כיופי וכי לעולם אין לעשות פשרה על מראה טבעי ונקי.

השיטה הייחודית, הטכניקה המתקדמת, הניסיון העשיר והחומרים האיכותיים - כל אילו מרכיבים את התוצאה הטבעית המושלמת!
 
צורת הגבות משפיעה מאד על מראה הפנים שלנו.


כדי להגיע למראה המבוקש יש לנצל את הפוטנציאל הטבעי של הגבה היות ולא כל צורה מתאימה ומחמיאה למבנה הפנים. עדיף להתייעץ ולבחור בקפידה את הצורה המחמיאה ביותר למבנה הפנים, כך נשיג את הגבות המחמיאות ביותר!
 
עיצוב גבות בהתאם למבנה הפנים - יוסף גבות


יוסף מזמין אותך ליהנות מעולם הדגשת תווי הפנים הייחודי המתבסס על ההבנה כי הטבע מפרש סימטריה כיופי וכי לעולם אין לעשות פשרה על מראה טבעי ונקי.
השיטה הייחודית, הטכניקה המתקדמת, הניסיון העשיר והחומרים האיכותיים - כל אילו מרכיבים את התוצאה הטבעית המושלמת.

 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם:

כתובת:
רח' הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון:
072-33-80-644